Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo V60
2010 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-06-09
1,6 T3
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
nedidelės eksploatavimo išlaidos
silpnokas variklis, kieta važiuoklė, linkę dilti sėdynių apmušalai
Variklio darbinis tūris, l: 1,6
Kuro tipas: Benzinas
Degalų sąnaudos užmiestyje, l/100km: 6,5
Vidutinės degalų sąnaudos, l/100km: 7,0
Bendras automobilio aprašas
Trečius metus vairuoju 2012 V40. Pirktas po lizingo ( 5 metai), 140,000 km., eksploatuotas LT, visa priežiūra atlikinėta Sostenoje. Nuvažiuota apie 40.000. Kol kas rimtų problemų nebuvo (tfu-tfu-tfu). Keisti tepalai, filtrai, priekiniai amortizatoriai, paskirstymo diržas su pribambasais. Originalių detalių nesivaikau, bet ir pigių neperku. Kainos tikrai nesikandžioja. Kuro sąnaudos užmiestyje nuo 6,5 ( 100) iki 7.5 (130) vidutinės (kompo parodymais) iki 7. Komfortiškas salonas, sėdynės, audiosistema. Patogiai išdėstyti valdymo prietaisai,. Ypač patinka atrama dešinei rankai. Žiemą labai greit sušyla. Apskritai klimtronikas veikia puikiai- reguliuojami oro srautai priekiui ir keleiviams gale, beje šildomos ir galinės sėdynės. Valdoma lengvai, triukšmelis greičiau važiuojant nedidelis yra, bet pakenčiamas, be to audiosistema lengvai susitvarko su tokia problema. Bagažinė vidutinė, bet 4 asmenų šeimos atostogų manta lengvai sutelpa. Atlenkus sėdynes ir ilgesnį daiktą galimą įmontuot. Nenumatyta vieta atsarginiam ratui. Jį keičia kompaktiškas remkomplektas. Man kiek neįprasta, bet realiai dar neteko naudot, todėl nepriskirsiu to prie trūkumų. 110kW variklis kiek silpnokas. Užmiestyje to nesijaučia, įsibėgėjęs rieda puikiai. Bet pradedant važiuoti arklių trūkumas jaučiamas. Pakaba kietoka. Na ne taip, kad visai kieta, bet iki "plaukimo" efekto toli. Iš karto reaguoja į kelio nelygumus. Maniau žemo profilio padangos kaltos. Pakeičiau į R16 su aukštesniu profiliu- nepadeda. Kėbulo apsauga kol kas džiugina. Nebuvo daryta jokių antikorozinių padengimų, bet rūdžių beveik nėra. Vienoje vietoje galimai buvo nubrėžti dažai- atsirado žirnio dydžio rūdelė. Salonas kombinuotas- šviesi eko oda su gobelenu. Minusas- tepasi greit. Ir dar pastebėjau, kad daugelio Volvo vairuotojo sėdynės atlošo kairėje pusėje įplyšusi medžiaga. Ne išimtis ir manoji- eko oda įtrūkusi ir laikosi ant armuoto vidinio tinklelio.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Kol kas remonto išlaidos minimalios, kadangi ir remontuoti ypatingai neteko. Kuro sąnaudos džiuginančios- 7 l/ 100 km. važiuojant be ardymosi. Nuvertėjimas pastebimas- apie 10 proc. per metus.
Patarimai perkančiajam
automobilis tiems, kas nevažinėja "su prakasais" ir kam nereikalingas limuzino komfortas.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 4)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt