Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo V60
2010 - 2018
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-11-07
Nesuprantu kodėl lietuviai perka šią auto, juk tai pusiau Fordas, kokybė suprastėjo, važiavimas vidutinis, o praktiškumo mažai
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Nematau logikos pirkti
Nematau logikos pirkti
Variklio darbinis tūris, l: 2,4
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Visiškai nesuprantu kodėl lietuviai perka šią auto. Vilniuje jų nemažai. Visų pirma ji nepraktiška - maža bagažinė ir mažai vietos gale. Antra, Ford kokybė (EUCD / P3 platforma) su rimtais "kasiakais", kaip pvz., priekiniai atraminiai guoliai. Dar galima pridėti sailenblokus, Aisin flegmatišką neekonomišką dėžę atsiliekančią nuo konkurentų, vairo stiprintuvo siurblį, vairo kolonėlę, kuro siurblį bake, oro putiką į saloną, 5 cilindrų D5 generatoriaus škyvą ir variklio pagalves, T5 tepalų ryjimą, T6 alsuoklį, VEA 4 cilindrų D5 gedimų katastrofą, o apie Ford Ecoboost ir Powershift dėžių katastrofą iš vis tyliu... Salone ant centrinės panelės irgi yra neišbaigtų dalykų. Mašinos valdymas ne ką geresnis už Škoda Octavia. Dalių kainos brangokos. Važiavimo komfortas vidutinis. Kaina per didelė už tai ką gauni. Nematau logikos pirkti. Manau dauguma žmonių dar mini Volvo geru vardu iš seniau, nors po to kai Volvo perėme Ford - iš to gero vardo mažai kas beliko. Gal galite paaiškinti kodėl žmonės perka ši modelį?
Patarimai perkančiajam
Pasiklausti auto servise apie gedimus, pavažinėti bent savaitę, palyginti su Audi A4, Mercedes C, BMW 3, Lexus ir Škoda Octavia.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 32)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt