Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo XC70
2000 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2019-10-26
Praktiška, bet patikimumo nera
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Talpumas, pravažumas, trauka, tvirtumas
Kaip diena taip naujiena
Kuro tipas: Dyzelinas
Bendras automobilio aprašas
Pravažumas pasakiškas visur kur reikia prie ežeru žvejoti, turistauti. Viskas tilps ir dar liks vietos. Trauka gera ant lenkimu netruks galios. Kebulas tvirtas ir nerudija. Na poto prasideda ir patikekit ju neuždrostu nera as tikrai labai ieškojai tikrinau servise, bet tokiu metu masina vistiek pradeda bireti jos resursas 10m poto kaip diena taip naujiena, jei ne tas tai anas ir tt. Variklio pagalves turbina slanges aplink turbina praputineja variklio kompensatoriai deze galinis reduktorius, radiatorius, na ir visokiausios smulkmeneles kaip gabaritiniai ledai salono paneles lemputes ir tt. Negalvokit kad cia man nepasiseke pazistu dar maziausiai 3 zmones kurie nusivile šiom mašinom. Tai smagi išvaizdi bet geriau kas men lizingui po koki 150€ ir geru metu paimti nei daugiau nei 10m ir poto kekviena menesi po tuos pacius 150 i servisa ;)
Įvertink šį atsiliepimą (viso 12)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt