Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai

Atgal į atsiliepimų sąrašą Atgal į atsiliepimų sąrašą
Daugiau apie automobilį Volvo XC90
2003 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
2020-11-01
VOLVO XC90 4.4 V8 Executive Sport
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Salono erdvė, nuostabus antikorozinis paruošimas, patikimas, saugiausias SUV su paprastos konstrukcijos V8 motoru.
Minusų? Gal tik tai, kad reikalui ęsant priėjimas prie tam tikrų V8 motoro agregatų nepatogus, bet jei jau kažką sutaisysi, tai ir pamirši. Šiaip nelabai ten yra kam gesti. Daug maž viskas paprasta.
Kuro tipas: Benzinas
Bendras automobilio aprašas
Sveiki, Volvo bičiuliai ir mėgstantys šiuos automobilius. Šį automobilį įsigijome iš JAV iš kur parvyko jie po autoįvykio. Rida buvo apie 137 000mylių. Tai antrasis mano Volvo automobilis, tad jo atsparumas korozijai manęs pernelyg nenustebino. Tiek dugnas, tiek išorė kone idealios būklės. Geros kokybės ir salono oda, bei bendra surinkimo kokybė. Automobilis septynvietis, nors trečia eilė daugiau vaikams arba smulkaus sudėjimo suaugusiems, bet ilgą kelionę ten važiuoti norėtų nebent mažieji šeimos nariai. Mūsų Xc90 vienos pilniausių versijų su DVD, AUX, USB kitais patogiais dalykais, bet labiausiai džiugina pats V8 motoras. Jis galingas, tylus ir sąlyginai ekonomiškas, jei su akceleratoriumi elgiamasi mandagiai, bei laikomasi KET :) Labai "supykdytas", gali pareikalauti ir 20litrų kuro. Šis motoras kurtas bendradarbiaujant kartu su YAMAHA koncerno inžinieriais. Švelniai, maloniai veikia ir automatinė 6pavarų dėžė. Gražus skambesys Premium Sound garso sistemos. Parkuojantis gelbsti galinė vaizdo kamera ir atstumo jutikliai. Beje, taupantiems tikrai svarbu, kad Volvo motorai gerai sutaria su dujomis, tad įmontavus dujų įrangą nuvažiuoti 100kilometrų kainuotų tiek pat, kaip su dyzeliniu motoru, ar net pigiau. Tikrai šį modelį ir patį V8 rekomenduoju, kas ieškote išskirtinesnio, talpaus ir svarbiausia SAUGAUS automobilio šeimai. Pasisekę, verti dėmesio ir 3.2 benzininia , bei dyzeliniai D5 2.4D motorai. Perkant atkreipti dėmesį į bendrą automobilio būklę ir sakyčiau verta žvilgtelti po jo apačia. Svarbu, nes tai parodytų ar auromobilis nebuvo bekelės mėgėjo rankose. Tai nėra rėminės konstrukcijos visureigis, tad rimtesnė bekelė jam sveikatos neprideda. O štai slidžiame kelyje ar tiesiog pažliugusiu kaimo keliuku HALDEX valdoma AWD sistema puikiai susitvarkys ir saugiai jus nuveš ten, kur norite.
Įvertink šį atsiliepimą (viso 13)

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt