Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-02-07
Antras šansas: atsinaujinusi „Top Gear“ vėl belsis į gerbėjų širdis

Antras šansas: atsinaujinusi „Top Gear“ vėl belsis į gerbėjų širdis
Nutekėjo jau išties daug benzino nuo to momento, kai garsiosios trijulės, vedinos Jeremy Clarksono, ir populiariausios laidos apie automobilius „Top Gear“ keliai išsiskyrė. Tada prie laidos vedėjo vairo stojo Chrisas Evansas su naujai suformuota komanda.

Deja, atsinaujinusi laida patyrė fiasko. Reitingai drastiškai smuko, o internete netilo pašaipos bei raginimai Ch. Evansą išspirti iš laidos. Bene vienintelis vilties žiburys, pasak internautų, buvo tik Chriso Harriso apžvalgos, kurios iš tiesų buvo visiškai kitame lygyje nei kiti reportažai.
 
Nesėkmingas sezonas baigėsi, o Ch. Evansas susiprato ir nieko nelaukdamas paliko laidą. Buvo aišku, jog „Top Gear“ vėl išgyvens pertvarką. Taigi praėjusį savaitgalį pasirodė naujas laidos anonsas, kuris vėl žada naują pradžią kažkada sėkmingam projektui.
 
Laidoje jau neišvysime Ch. Evanso, Sabine Schmitz ir Eddie Jordano, o laidą ves tik Ch. Harrisas, Mattas le Blancas ir Rory Reidas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt