Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-06-07
Ar „Lexus BEV Sports“ modelis taps potencialiu legendinio „Lexus LFA“ įpėdiniu?

Ar „Lexus BEV Sports“ modelis taps potencialiu legendinio „Lexus LFA“ įpėdiniu?
Ši radikalaus stiliaus kupė buvo ryškiausias modelis tarp visų 17 elektra varomų automobilių (BEV), kuriuos Akio Toyoda, „Toyota Motor Corporation“ prezidentas ir „Lexus“ prekių ženklo vadovas, pristatė 2021 m. gruodį Japonijoje, apžvelgdamas ilgalaikę bendrovės strategiją, kuria siekiama nulinės anglies dioksido emisijos.

Prezidentas A. Toyoda atskleidė, kaip „Lexus“ išnaudos visą gaminamų automobilių potencialą juos elektrifikuojant, stiprinant tolygaus pagreičio ar lėtėjimo, stabdymo pojūčio ir jaudinančio valdymo pagrindus, kad vairuoti būtų dar maloniau. Sportinis elektromobilis (BEV) šiai markei būdingą ypatingų potyrių „Lexus Driving Signature“ koncepciją kilstelės į aukštesnį lygį. 

 
Ryškiomis kėbulo formomis ir sportiniams automobiliams būdinga žema kėbulo prošvaisa pasižymintis modelis simbolizuoja „Lexus“ prekių ženklo ateitį. Tikimasi, jog automobilis iki 100 km/val. įsibėgės per maždaug dvi sekundes, o jo viena įkrova nuvažiuojamas atstumas sieks daugiau kaip 700 kilometrų. Yra didžiulė tikimybė, jog serijinei gamybai paruoštame modelyje bus naudojama nauja kieto būvio baterijų technologija, užtikrinsianti išskirtinai didelį našumą. 
 
„Naujos kartos elektriniais automobiliais „Lexus“ prekių ženklas galės pasiūlyti aukštesnio lygio vairavimo potyrių įvairovę. Tai užtikrinti leis elektromobilių našumo tobulinimas, galimas tik tokiems automobilių gamintojams kaip „Lexus“, ir individualių produktų kūrimo meistrystė, – sakė prezidentas A. Toyoda. – „Lexus“ sukurs naujos kartos elektra varomą sportinį automobilį, kuris paveldės slaptąjį ingredientą – vairavimo malonumą – bei našumą, išugdytą kuriant „LFA“.  

 
„The Goodwood Festival of Speed“ festivalis įvyks birželio 23–26 d. Gudvudo rūmų teritorijoje Sasekse, Anglijoje. „Lexus BEV Sports“ koncepcinis automobilis bus eksponuojamas specialiai tam skirtoje „Electric Avenue“ ekspozicijoje, kuri bus skirta elektrifikuotoms transporto priemonėms.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt