Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-09-12
„Aston Martin“ po dešimtmečio išleidžia pribloškiantį automobilį

„Aston Martin“ po dešimtmečio išleidžia pribloškiantį automobilį
Legendinės laidos „Top Gear“ vedėjai yra pasakę, kad „Aston Martin“ kuria pačius gražiausius automobilius pasaulyje. Vyrai, kuriems automobiliai yra visas gyvenimas, tikrai išmano, ką sako, todėl Alfa.lt skaitytojams siūlome pasidairyti į naujausią „Aston Martin“ modelį DB11.

Šis modelis buvo pristatytas 2016 m. Ženevos automobilių parodoje ir sulaukė daug susidomėjimo ne tik Didžiosios Britanijos spaudoje, kur „Aston Martin“ yra neatsiejama automobilizmo istorijos dalis.


DB11 – po daugiau nei dešimtmečio išleidžiamas visiškai naujas „Aston Martin“ modelis, į kurį įmonė deda labai daug vilčių.


Šio automobilio kaina prasideda nuo 190 tūkst. eurų. Šių metų rugsėjo–spalio mėnesį DB11 bus pristatytas pirmiesiems jį užsisakiusiems vairuotojams.

 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt