Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-10-19
„Audi“ ketina keisti logotipą? Pamatykite kaip jie atrodys

„Audi“ ketina keisti logotipą? Pamatykite kaip jie atrodys
„Audi“ logotipas yra lengvai atpažįstamas - keturi žiedai. Paprasta, prasminga ir lengvai įsimenama - toks ir turi būti prekinis ženklas. Tačiau manoma, kad greitai jis pasikeis - „Audi“ JAV ir Vokietijoje jau užregistravo naujus logotipus, kurie tikrai patiks ne visiems - pažiūrėkite.
 
JAV ir Vokietijoje užregistruoti logotipai yra „Audi“ simbolio interpretacijos. Tai vis dar yra keturi žiedai, tačiau panaikintos vietos, kuriose jie susikerta. Viename žiede susikirtimų ir persidengimų neliko visiškai, o kitame paliktas tik centrinis. Sunku pasakyti, kam „Audi“ galėtų reikėti naujo logotipo, tačiau pasvarstykime kelias versijas.
 
„Audi“ strategija sparčiai keičiasi ir ateityje didesnis dėmesys bus skiriamas elektromobiliams. Gali būti, kad du logotipai padės atskirti automobilius su vidaus degimo varikliais nuo varomų elektra. Jei visgi bus pasirinktas tik vienas, tuomet jis gali padėti kurti naują „Audi“ tapatybę. Galbūt kompanija nori viską palikti už nugaros ir atversti švarų lapą?
 
jpg" width="100%" alt="" />
„Audi“ užregistravo du naujus logotipus 
 
Žinoma, yra ir daugiau galimybių. „Audi“ neseniai kalbėjo apie tai, kad gaivins „Horch“ markę. Ja būtų žymimi itin prabangūs „Audi“ automobiliai. Tai vis tiek būtų tos pačios kompanijos mašinos, atrodančios beveik identiškai ir surenkamos tose pačiose gamyklose. Galbūt lengvai pakeistas logotipas joms tiktų?
 
Visgi tikrasis atsakymas gali būti ir kur kas paprastesnis. „Audi“ gali užregistruoti logotipus tam, kad jų nepanaudotų kiti. Gali būti, kad „Audi“ šaltiniai išgirdo, kad kokia nors kompanija ketina naudoti šiuos simbolius, todėl buvo suskubta juos užimti. Logotipo keitimas kainuotų milijonus eurų, o ir žmonių, kuriems tai nepatiktų, būtų daug.
 
„Audi“ keturi žiedai nurodo keturias kompanijas, kurios susijungė kuriant „Auto Union“ – „Audi“, „DKW“, „Horch“ ir „Wanderer“.  Logotipas visą laiką buvo smulkiai atnaujinamas, tačiau kardinaliai nesikeitė. Jis šiek tiek primena Olimpinius žiedus (dėl ko buvo kilę problemų), tačiau „Audi“ logotipas yra lengvai atpažįstamas ir mėgstamas. Kažin, kaip markės fanai sutiktų tokį pasikeitimą, jei jis įvyktų.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt