Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-07-28
„Audi“ vadovas atskleidė, kiek progreso metų skiria „Audi“ ir „Tesla“

„Audi“ vadovas atskleidė, kiek progreso metų skiria „Audi“ ir „Tesla“
 
„Audi“ vadovas pripažino, kad kompanija nėra taip toli pažengusi elektromobilių technologijose, kaip svarbiausi konkurentai.
 
Markusas Duesmannas „Audi“ vadovu tapo balandį. Taigi, jis pateko tiesiai į COVID-19 velniavą, kuri sukėlė didžiulį nerimą dėl ateities. Kaip atrodys pasaulis, kai pandemija pasibaigs? Kokių automobilių reikės žmonėms? O gal ekonominė krizė visus privers taupyti ir pakankamai brangūs „Audi“ automobiliai tiesiog nebus paklausūs?
 
Be to, „Audi“, kaip ir kiti automobilių gamintojai, turi ruoštis ateičiai be vidaus degimo variklių. Ir „Audi“ iš tikrųjų tai daro labai gerai - „e-tron“ automobilių linija yra plečiama ir gali pasigirti neblogais pardavimais. Tačiau Duesmannas atvirai pripažįsta, kad šioje srityje „Audi“ stipriai atsilieka nuo „Tesla“.
 
Interviu „Reuters“ Duesmannas atskleidė, kad „Audi“ nuo „Tesla“ atsilieka maždaug dviem metais. Ir atsilieka visur - ir elektromobilių architektūroje, ir autonominėse technologijose, ir baterijose, ir programinėje įrangoje. Na, beveik visur - nors Duesmannas apie tai nekalbėjo, o „Tesla“ fanatikai to nemėgsta girdėti, „Audi“ automobilių surinkimo kokybė yra nepalyginama su „Tesla“. Kita vertus, surinkimo kokybę įmanoma pagerinti pakankamai greitai, o štai technologinis atsilikimas niekur nedings.
 
Duesmanno žodžiai skamba kiek keistai. Įprastai kompanijų vadovai neskuba girti konkurentų, nes į tai neigiamai reaguoja akcijų savininkai. Tačiau tai nėra pirmas pesimistinis Duesmanno pareiškimas. Neseniai jis pareiškė, kad automobilių pardavimai į priešpandemines vėžes grįš tik 2023-aisiais arba dar vėliau. Vienos iš pelningiausių „Volkswagen“ grupės markės vadovas nebijo piešti pesimistinio ateities paveikslo, nes tai jam turėtų padėti pasiruošti.
 
Kita vertus, gali būti, kad 2023-iuosius Duesmannas paminėjo neatsitiktinai. „Audi“ gegužę paskelbė naują projektą „Artemis“. Jo metu iki 2024-ųjų turi būti sukurtas itin efektyvus ir pelningas elektromobilis. Negana to, „Artemis“ turi padėti sukurti ir visai naują programinę ekosistemą aplink naują elektromobilį ir naują verslo modelį, kuris „Audi“ ves pirmyn elektromobilių amžiuje.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt