Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2023-05-15
Automobilis „Renault 4EVER Trophy“ sugrįžta prie 1962 m. modelio „4L“ spalvų

Automobilis „Renault 4EVER Trophy“ sugrįžta prie 1962 m. modelio „4L“ spalvų
Nors „4L“ modelio gamyba nutraukta daugiau nei prieš 30 metų, jo pavadinimas vis dar yra iškalbingas. Tai tapo akivaizdu, kai praėjusiais metais Paryžiaus automobilių parodoje buvo pristatytas parodomasis automobilis „Renault 4EVER Trophy“. Įkvėptas originaliojo modelio „Renault 4“, šis parodomasis automobilis atveria kelią būsimam kompaktiškam visiškai elektriniam B segmento visureigiui ir tikrai sukels nemažai triukšmo, kai 2023 m. Paryžiuje vyksiančiame Prancūzijos atvirajame teniso čempionate pademonstruos savo naują išvaizdą. 

Norint pabrėžti retro žavesį, „4EVER Trophy“ buvo nudažytas atspalviu, kurį įkvėpė 1962 m. pasirodžiusio modelio „4L“ spalva „Ile-de-France Blue“. Sudėtingą ir technologijų įkvėptą dizainą sustiprina fluorescencinės geltonos spalvos stogo juostų, skydo, amortizatorių spyruoklių ir ratų emblemų akcentai. 

 
Įspūdinga duoklė kultiniams Prancūzijos atvirojo teniso čempionato kamuoliukams pabrėžia parodomojo automobilio visureigio dvasią ir atspindi svarbiausius originalaus modelio bruožus.
 
„4EVER Trophy“ debiutuos su visiškai naujos spalvos kėbulu 2023 m. gegužės 22 d., kai Paryžiuje vyks Prancūzijos atvirojo teniso čempionato atrankos turnyro atidarymo etapas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt