Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-01-10
B.Vanagas lenktyniaus aukščiausioje automobilių sporto lygoje

B.Vanagas lenktyniaus aukščiausioje automobilių sporto lygoje
 „Toyota Motor Europe“ (TME) paskelbė 2016 metų pardavimų rezultatus: parduota 928 500 „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių - 6% daugiau lyginant su 2015 m. ir 4,7% užimamos rinkos padidėjimu. Lietuvoje per šiuos metus parduota 2 941 „Toyota“ ir „Lexus“ automobilis ir tai yra net 25% daugiau nei praėjusiais metais.
„Toyota“ ir „Lexus“ atstovai džiaugiasi rekordiniais hibridinių modelių pardavimais- 1 iš 3 „TME“ parduodamų automobilių – hibridas. 2016 metais Europoje parduota 295 000 hibridinių automobilių – tai sudaro net 41% augimą, lyginant su praėjusiais metais, ir 32% visų „TME“ pardavimų. Naujas „TME“ tikslas – 50% vien hibridinių modelių pardavimų iki 2020 m.
 
Lietuvoje parduota 748 „Toyota“ automobiliais daugiau nei praėjusiais metais ir net 45% visų parduotų automobilių – hibridai. „Populiariausių „Toyota“ modelių trejetukas – „Toyota Auris“, atsinaujinęs „RAV 4“ ir patikimasis „Avensis“.
Tikime, jog kiti metai bus nemažiau sėkmingi, nes juos pasitinkame su dviem naujais ir itin geidžiamais modeliais - miesto visureigiu „Toyota C-HR“ ir komerciniu automobiliu „Toyota Proace“, kurį nuo šiol galima pasirinkti net iš 11 skirtingų modifikacijų“ – pasakojo „Toyota“ ir „Lexus“ atstovybės „Mototoja“ pardavimo departamento vadovas Gintaras Sudaras. „Mototoja“ – jau ne pirmus metus, daugiausiai „Toyota“ automobilių parduodanti „Toyota“ atstovybė Lietuvoje.
 
 
Geriausius iki šiol pardavimų rezultatus parodė ir „Lexus“ – 2016 metais pardavimai Europoje pakilo 16,5%, parduota 74 300 „Lexus“ automobilių. Per paskutinius 3 metus „Lexus“ pardavimai Europoje išaugo daugiau nei 70%. „Toyota Motor Europe“ tikslas – iki 2020 metų pasiekti 100 000 parduotų „Lexus“ skaičių per metus.
 
Prie puikių „TME“ rezultatų ženkliai prisidėjo ir „Lexus“ atstovai Lietuvoje. 2016 metais mūsų šalyje parduotas rekordiškas kiekis „Lexus“ automobilių – 42% daugiau nei praėjusiais metais, paskutinį kartą tokie rezultatai buvo tik 2007 m. Didžiausią įtaką tam turėjo itin populiarūs „Lexus“ miesto visureigių modeliai, kurie sudarė daugiau nei 73% visų „Lexus“ pardavimų.
 
Taip pat išaugo sedanų paklausa, 2016 metais „Lexus GS“ modelį įsigijo dvigubai daugiau pirkėjų nei praėjusiais metais. Kaip ir Europos pardavimuose, taip ir Lietuvoje dominuoja hibridiniai modeliai – jau antrus metus iš eilės sudarantys net 90% visų parduodamų automobilių.
 
„Hibridinių automobilių populiarumą didina socialinė aplinka, kurioje gyvename, besikeičiantis žmonių gyvenimo stilius. Klientams vis aktualesnis tampa socialinės atsakomybės aspektas, todėl jie vis rečiau renkasi dyzelinu varomus automobilius. Sumažėjo ir vidutinės automobilių ridos (lyginant 2008-2010 metus) – dauguma klientų kasdien važiuoja pakankamai nedidelius atstumus – tokiomis sąlygomis ypatingai efektyvus tampa hibridinis automobilis.
 
Daugiau nei 10 metų be priekaištų veikianti „Lexus“ hibridinė technologija bei „L-Finess“ dizainas priviliojo kitų automobilių gamintojų gerbėjus. Klientai vertina išskirtinį mūsų jiems rodomą dėmesį ir tai padeda išlaikyti aukštą lojalumo lygį. „Lexus“ ir toliau plečią savo automobilių gamą, parduodamą Europoje, tad 2017 metais žadame nustebinti pirkėjus ir naujais modeliais, ir naujomis technologijomis“, – pasakojo „MOTOTOJA“ pardavimo departamento vadovas Gintaras Sudaras.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt