Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-22
Bandomasis „Mercedes-Benz“ važiavimas baigėsi 5 sumaitotais automobiliais

Bandomasis „Mercedes-Benz“ važiavimas baigėsi 5 sumaitotais automobiliais
Viena moteris sugebėjo visiškai naują „Mercedes-Benz“ miesto visureigį pakrikštyti į dar keletą kitų automobilių stovėjimo aikštelėje ir galiausiai bandomą automobilį paguldyti ant šono. Ir visa tai įvyko vos per kelias sekundes.

Incidentas nutiko praėjusią savaitę vienoje iš Jungtinių Amerikos Valstijų „Mercedes-Benz“ atstovybių. Kaip skelbiama pranešime, vairuotoja atvyko išbandyti naujutėlaičio SUV tipo miesto visureigio ir vos tik įsėdusi į automobilį bei jį užvedusi ji tiesiog sumaišė pedalus.
 
 
Vietoje stabdžių pedalo vairuotoja numynė akceleratoriaus pedalą ir prabangus visureigis nevaldomas rėžėsi į keletą kitų automobilių bei galiausiai apvirto ant šono.

Iš viso buvo apgadinti keturi aikštelėje stovėję automobiliai ir pats „Mercedes-Benz“ visureigis. Kaip skelbiama pranešime, įvykio metu nukentėjo vienas iš visureigyje buvusių keleivių, kuris dėl nugaros traumos išvežtas į ligoninę.

 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt