Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-11-30
Clarksonas benzingalviams pasiūlė naują socialinį tinklą

Clarksonas benzingalviams pasiūlė naują socialinį tinklą
Naujoji „The Grand Tour“ komanda (arba dar geriau žinoma kaip buvusi „Top Gear“ trijulė), kurią sudaro Jeremy Clarksonas, Jamesas May‘us bei Richardas Hammondas, kiek anksčiau šiais metais prasitarė, jog tikriems benzingalviams automobilių fanatikams ketina pasiūlyti naują bendravimo platformą.

Pasirodo, jog vyrai tikrai nejuokavo bei yra tikrai rimtai nusiteikę atsakyti už visus savo žodžius (galbūt taip norėdami suduoti ir kuo skaudesnį smūgį buvusiai savo darbovietei), kadangi jau startavo naujai iškeptas socialinis tinklas.
 
Drivetribe“ vardu pavadinta bendravimo platforma specialistų yra vadinama internetinio tinklapio, išmaniosios programėlės bei socialinės platformos hibridu, kuris, beje, startavo vos vakar.
 
Pagrindinė „Drivetribe“ idėja yra užsiregistruoti per savo paskyrą „Facebook“ ir prisijungti prie vieno iš šešių galimų „tribe‘ų“. Pavyzdžiui, „James May‘s Carbolics“, „Hammond‘s Fob Jockeys“ ar „Dogs in cars“. Priklausomai nuo kiekvienos iš skilčių jūs matysite atitinkamą turinį, jį galėsite komentuoti, paskelbti savo profilyje ar tiesiog įvertinti.
 
Be abejo, pats taip pat galėsite sukurti savo „tribe‘ą“ ir ten skelbti turinį, kuris pasirodys jums įdomus.
 
Tai išties paprasta bendravimo platforma automobilių mėgėjams, kuri labiau siejasi ne su rimtomis automobilių apžvalgomis, tačiau su humoru ir gera juoko doze. Nepaisant to, pats J. Clarksonas neabejoja, jog ši idėja greitai įgaus dar didesnį populiarumą.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt