Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-10-11
„Continental“ sukūrė koncepcines elektrinių sunkvežimių padangas

„Continental“ sukūrė koncepcines elektrinių sunkvežimių padangas
Technologijų ir aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ 67-oje Hanoverio komercinių automobilių parodoje pristatė koncepcines „Conti e.MotionPro“ padangas, specialiai sukurtas elektriniam MAN gamintojo sunkvežimiui „MAN CitE“.

Padangos, kurių išvaizda buvo kuriama bendradarbiaujant su MAN kompanija, pagamintos Puchovo gamykloje Slovakijoje, o jų ypatingą protektorių rankiniu būdu išraižė padangų specialistai Hanoveryje. „Continental“ yra vienas iš nedaugelio gamintojų, kuris gali pagal specialų užsakymą pagaminti nedidelį padangų kiekį su unikaliu protektoriumi.
 
„Šiuo metu elektriniam komerciniam transportui montuojamos tradicinės padangos. Bet elektros pavara ir kitoniška sunkvežimių koncepcija reikalauja ypatingų padangų, todėl bendradarbiaudami su partneriais pradėjome kurti specialiai elektra varomiems sunkvežimiams ir autobusams skirtas padangas,“ – sako Klausas Kreipe, „Continental“ Sunkvežimių padangų padalinio vadovas.
Siekiant didelio elektromobiliu nuvažiuojamo atstumo, reikia užtikrinti kuo mažesnes energijos sąnaudas, o tai reiškia – ir mažą pasipriešinimą riedėjimui. Be to, elektra varomas komercinis transportas turi žemesnį svorio centrą, o elektros varikliai – didelį sukimo momentą, todėl reikalingos specialiai didesniam pervežamam svoriui ir didesnėms jas veikiančioms jėgoms atsparios padangos. „Continental“ turi ilgametę patirtį, gaminant pažangias mažo pasipriešinimo riedėjimui ir degalus taupančias padangas, todėl, bendradarbiaudama su komercinių automobilių gamintojais pradėjo kurti specialiai elektriniam sunkiajam komerciniam transportui skirtas naujos kartos padangas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt