Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-06
Dar viena „Mitsubishi“ improvizacija miesto visureigio tema: XM

Dar viena „Mitsubishi“ improvizacija miesto visureigio tema: XM
Ko jau ko, bet kūrybinės energijos koncernui „Mitsubishi Motors Corporation“ nestinga. Vis dar ieškantis išbaigtos naujos kartos dizaino „Mitsubishi“ pastaraisiais metais sukūrė ir pristatė keliolika įspūdingų koncepcinių modelių, kuriais koncernas mėgina užčiuopti potencialių klientų reakciją. Naujausias dizainerių darbas – kompaktiškas miesto MPV visureigis XM – debiutuos rugpjūčio 11 dieną prasidėsiančioje Džakartos automobilių parodoje. 
 
Sportiškas ir elegantiškas XM savyje jungia miesto visureigio ir universalaus MPV savybes, o jo išvaizda susišaukia su anksčiau pristatytais koncerno koncepciniais modeliais. Platus, kresnas kėbulas išsiskiria talpa ir patogumu, masyvus apatinis priekinis „žandikaulis“ ir griežta, sportiška žibintų linija formuoja „Dynamic Shield“ priešakio sprendimą, jau atpažįstamą kaip naujasis „Mitsubishi“ veidas. 
 
Automobilis tuo pat metu primena ir padidinto pravažumo universalą, ir miesto visureigį, ir sportinę kupė, todėl galima manyti, kad kompaktiškas stileiva patiks visų trijų klasių gerbėjams. Be to, gera žinia yra ta, kad XM iš tiesų virs serijiniu kompaktišku automobiliu, kurį koncernas rengiasi jau nuo kitų metų spalio gaminti Indonezijoje. 
 
Naujasis modelis bus orientuotas į šeimą, nes universalo savybėmis pasižymintis kėbulas bus erdvus ir praktiškas. Itin didelė vidaus erdvė leido sutalpinti net tris sėdynių eiles, todėl vietos užteks septyniems žmonėms. 
 
Salonas labiau primins vienatūrį, nei visureigį – horizontali, plati priekinė dalis su prietaisų skydu, plati vidurinė konsolė, kontrastingos spalvos ir aliuminio detalės sukuria patogios, išbaigtos erdvės įspūdį. 
 
Džakartoje „Mitsubishi“ taip pat eksponuos 2017 metų laidos „Mirage“, atnaujintą legendinį visureigį „Pajero“ bei „Pajero Sport“, specialią pikapo L200 laidą, atnaujintą kompaktišką miesto visureigį ASX bei furgoną „Delica“.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt