Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-10-27
Dar vienas galingas „Mercedes-Benz“ išvydo dienos šviesą

Dar vienas galingas „Mercedes-Benz“ išvydo dienos šviesą
Vos tik pasibaigė Paryžiaus automobilių paroda, daugelis didžiųjų automobilių gamintojų pradėjo ruoštis Los Andžele vyksiančiai parodai, kuri prasidės netrukus. Štai „Mercedes-Benz“ į šią parodą žada atvežti vieną premjerą, kurios daugelis laukė su nekantrumu.

Beje, kūrėjai jau atskleidė šiek tiek detalių bei būsimos premjeros nuotraukų. „Mercedes-AMG E 63“ – galingas ir prabangus sedanas, kuris įvardijamas kaip greičiausiai įsibėgėjantis modelis, kokį tik kompanija yra kada sukūrusi.
 
 
Pasak kūrėjų, „Mercedes-AMG E 63“ iki 100 km/val. įsibėgės per 3,4 sekundės. Beje, tai bus galingiausias keturių durų AMG sedanas iki šiol.
 
Sumontuotas 4 litrų V8 dviejų turbokompresorių motoras generuos 563 arklio galias. Tiesa, norintiems dar daugiau galios bus siūloma ir 603 arklio galių versiją. Palyginimui, „BMW M5“ generuoja 592 arklio galias, o „Audi RS6“ – 597 arklio galias.

 
Anksčiau „Mercedes-Benz“ montuodavo 5,5 litro V8 motorą, kuris turėjo 14 arklio galių mažiau. Kūrėjai teigia, jog naujasis motoras yra gerokai efektyvesnis, tuo pačiu leis sutaupyti ir šiek tiek automobilio svorio. Abiejų versijų maksimalus greitis apribotas iki 250 km/val., nors panaikinus apribojimą galima pasiekti ir 300 km/val. žymą.
Daugiau apie Mercedes-Benz E klasė, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt