Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-07-23
Elonas Muskas atskleidė, kam siekdama augimo „Tesla“ teiks didžiausią prioritetą

Elonas Muskas atskleidė, kam siekdama augimo „Tesla“ teiks didžiausią prioritetą
 
Pirmą kartą per savo istoriją „Tesla Motors“ užfiksavo ketvirtą pelningą ketvirtį iš eilės. Kompanijos vadovas Elonas Muskas atskleidė, kam dabar populiariausias elektromobilių gamintojas teiks didžiausią prioritetą. Tai patiks ne tik „Tesla“ akcijų savininkams, bet ir elektromobilių pirkėjams.
 
Balandžio-birželio mėnesiais „Tesla“ pardavimai peržengė 6 milijardų dolerių ribą. Tai - labai geras rodiklis, žinant, kokie tie mėnesiai buvo - COVID-19 pandemija sulėtino ekonomikas, pardavimus ir tūkstančius žmonių pasiuntė į nedarbą. Lyginant su tuo pačiu ketvirčiu 2019-aisiais, kompanijos pardavimai krito 4,9 %. Nepaisant to, „Tesla“ vis tiek fiksavo 104 milijonų dolerių grynąjį pelną. Vėlgi - tai labai puikus rodiklis tokiu metu.
 
Dar daugiau - „Tesla“ kompanijai tai buvo ketvirtas pelningas ketvirtis iš eilės. Tai - pirmas toks pasiekimas per kompanijos istoriją. Be to, prognozuojama, kad „Tesla“ augimas tęsis, jei tik neiškils naujų nenumatytų pasaulinių problemų. Per pastaruosius metus „Tesla“ vertė rinkoje išaugo 500 %. Tačiau, tai nėra laikas, kuomet „Tesla“ vadovai gali atsipalaiduoti ir užsimiršti.
 
Kalbėdamas su akcininkais apie finansinius rezultatus Elonas Muskas tai ir pabrėžė - būtina susikoncentruoti į kompanijos augimą. „Tesla“ vadovas atskleidė, kad vis dar yra susirūpinęs dėl savo elektromobilių kainos. Pasak Musko, jį erzina, kad „Tesla“ automobiliai nėra pakankamai įperkami ir tai būtina keisti. „Mes norime būti tik šiek tiek pelningi, maksimizuoti augimą ir kiek įmanoma labiau sumažinti automobilių kainą“, teigė Muskas.
 
Muskas patvirtino, kad sąlyginai aukšta elektromobilių kaina išlieka dėl aukštos baterijų savikainos. Tuo pačiu jis paragino kalnakasybos kompanijas spartinti nikelio išgavimą - „Tesla“ jums paruoš milžinišką sutartį labai ilgam laikui, jei gebėsite išgauti nikelį efektyviu ir aplinkai draugišku būdu“, teigė Muskas.
 
Per pastaruosius tris mėnesius „Tesla“ pagamino 82272 automobilius, pirkėjams pristatė dar šiek tiek daugiau. Perkamiausi modeliai - „Model 3“ ir „Model Y“. Tik kiek daugiau nei 10 tūkstančių klientams pristatytų automobilių yra „Model S“ ar „Model X“.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt