Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-09-29
Elonas Muskas: keliaudami šiais tuneliais galėsite pasijausti tarsi skriejantys per iškreiptą erdvę

Elonas Muskas: keliaudami šiais tuneliais galėsite pasijausti tarsi skriejantys per iškreiptą erdvę
 
Elonas Muskas „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad Las Vegase pirmasis veikiantis greitasis požeminis tunelis beveik baigtas.
 
„Tuneliuose po miestais, kuriuose važiuoja savaeigiai elektromobiliai, leis pasijausti tarsi skriejant per iškreiptą erdvę (warp drive)“, – rašė „The Boring Company“ įkūrėjas.
 
Tai ganėtinai įspūdinga, žinant, kad tunelio kasimo darbai baigti praėjusį vasarį.
 
Naujuoju tuneliu vienu metu galės keliauti 16 keleivių 250 km/h greičiu. Naujoji tranzito linija bus žinoma kaip kilpa (Loop) ir tai bus tunelis su modifikuotu „Tesla Model X“ rėmu.
 
Las Vegaso konferencijų centras buvo plečiamas nuo praėjusių metų. Pastatas išsiplėtė, įtraukdamas keletą papildomų segmentų, įskaitant 55 742 kv. metrų nuomojamų parodų plotą. Tunelis jungs du pastatus ir sumažins kelionės trukmę nuo 15 minučių pėsčiomis iki 1 minutės automobiliu. 
 
„Boring Company“ taip pat planuoja kasti antrą tunelį. Šis sujungs, be minėtų pastatų, Las Vegaso centrą, Vegaso bulvarą ir net Las Vegasą su Los Andželu.
 
Labiausiai intriguoja tai, kad Elonas Muskas pažadėjo pasiūlyti nemokamus pasivažinėjimus naujai baigtu tuneliu. 
 
 
Dar 2018 m. gegužę Elonas Muskas „Instagram“ paskyroje rašė: „Pirmasis „Boring Company“ tunelis po Las Vegasu beveik baigtas! Kol bus priimti galutiniai institucijų patvirtinimai, po kelių mėnesių pasiūlysime nemokamus pasivažinėjimus visuomenei. Labai dėkoju visiems, padėjusiems įgyvendinti šį projektą. Šiuo momentu buvo labai svarbi visuomenės, valdančiųjų ir reguliavimo institucijų parama“.

technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt