Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2021-07-19
„Fiat“ atnaujino legendinius „Tipo“, tarp premjerų – ir krosoveris „Tipo Cross“

„Fiat“ atnaujino legendinius „Tipo“, tarp premjerų – ir krosoveris „Tipo Cross“
Lietuvoje netrukus debiutuos atnaujintas „Fiat Tipo”, kurio modelių gamoje pasirodys ir pagerintas krosoveris „Tipo Cross“. Anot gamintojo atstovų Lietuvoje, atnaujintas „Tipo” išsiskirs dinamika, naujausiomis technologijomis bei aplinką tausojančiu varikliu, o vairuotojai galės rinktis net kelias, skirtingas šių modelių versijas.

Liepos mėnesį Lietuvoje debiutuosiantys „Fiat Tipo“ bus leidžiami trijų skirtingų kėbulo modelių – sedano, hečbeko ir universalo, tarp kurių ir dinamiškas, idealiai šeimoms tinkantis, didesnio pravažumo „Fiat Tipo Cross“ krosoveris.
 
Anot „Fiat“ atstovų Lietuvoje, pagrindiniai „Tipo“ pakeitimai yra susiję su modernesniu automobilių interjeru, atnaujintu išorės dizainu bei inovatyviomis technologijomis, leidžiančiomis į keliones leistis dar saugiau ir patogiau, o taip pat ir didėjančiu susidomėjimu mažais krosoveriais.

„Tipo“ jau daugiau nei tris dešimtis metų tęsia praktiško automobilio legendą, kurią nuo šiol sustiprina ir naujuoju miesto krosoveriu, taip įžengdamas į naują konkurencinę kovą”, – sako oficialios „Fiat“ atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Ardzevičius.
 
Naujieji „Tipo“ bus komplektuojami pasirinktinai su vienu iš dviejų „Multijet“ dyzelinių, kurių galia sieks 95 AG arba trijų cilindrų benzininių varikliu. Naujasis „FireFly Turbo“ 1.0 ltr darbinio tūrio benzininis variklis bus galingesnis nei buvęs 1.4 ltr ir pasieks iki 100 AG (74 kW) galią, tad atnaujinti varikliai išsiskirs ne tik efektyvumu, bet ir sumažinta išmetama CO2 emisija.
 
Tuo tarpu „Fiat Tipo Cross“ krosoveris išsiskirs pagerinta, net 7 cm aukštesne prošvaisa, kuri leis, be vargo, įveikti ir sudėtingesnes trasas. 

 
„Tai praktiškas automobilis aktyvų laisvalaikį, visais metų sezonais, propaguojantiems žmonėms, itin tinkantis Lietuvos oro klimatui. Praeita žiema kaip tik įrodė, jog pagerinta prošvaisa gali būti vieni pagrindinių aspektų renkantis naują automobilį“, – pažymi A. Ardzevičius.
 
Gamykla skelbia, kad „Tipo“ automobilius jau eilę metų vienija kokybė bei modernūs funkcionalumų deriniai, suteikiantys tiek vairuotojui, tiek keleiviams dar didesnį komfortą ar apsaugą kelionių metu. Naujausiuose „Fiat Tipo“ modeliuose bus įdiegta pažangiausia vairuotojui pagalbos sistema ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) leidžianti nustatyti didžiausią leistiną greitį kelyje, aktyvaus važiavimo juostos laikymosi asistento sistema, kuri vairuotoją apsaugo nuo nepageidaujamo išvažiavimo iš eismo juostos ar išlaiko joje, sekdamas kelias eismo juostas šonuose. Automobilyje taip pat veiks aklųjų zonų ultragarsinis jutiklis, kuris stebės ir įspės apie bet kokius, kelyje pasitaikančius ir ne visada vairuotojo dėmesį atkreipiančius pavojus.
 
Daugiau apie Fiat Tipo, 2015 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt