Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-03-03
„GM“ pristatė vos 20000 Eur kainuojantį „Menlo“ elektromobilį, bet greičiausiai negalėsim jo įsigyti

„GM“ pristatė vos 20000 Eur kainuojantį „Menlo“ elektromobilį, bet greičiausiai negalėsim jo įsigyti
 
„General Motors“ pristatė naują elektromobilį: „Menlo“. Išvaizdus, vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 410 km, o ir kainuoja ganėtinai padoriai – nuo 20 000 eurų. Tik štai jį įsigyti galės tikrai ne visi.
 
Dar 2017-aisiais „GM“ paskelbė ambicingą „All-Electric Path to Zero Emissions“ planą, pagal kurį numatė iki 2023-iųjų išleisti 20 naujų elektromobilių modelių.
 
„GM“ taip pat prisižadėjo, kad per 18 mėn. bus pristatyti du nauji elektromobilių modeliai, besiremiantis „Chevrolet Bolt“ elektromobiliu.
 
Iš principo „GM“ kaip ir įvykdė savo pažadą bei pristatė „Buick Velite 6“ ir „Baojun E200“. Nieko apie juos negirdėjote? Nenuostabu. Šie elektromobiliai skirti tik Kinijos rinkai.
 
Praėjus keletui mėnesių „GM“ iškart pradėjo kalbėti apie naują elektromobilį – „Chevrolet Menlo“. Ir dabar jį pristatė oficialiai.

 
„Menlo“
©Gamintojo nuotr.

„GM“ tvirtina, kad „Menlo“ elektromobilis bus 4 versijų ir „po pritaikytų šalies lengvatų elektromobiliams – jo kaina prasidės nuo 20 000 eurų“.
 
Elektromobilis aprūpintas LED žibintais, 17 colių sportiniais ratais, 10,1 colio įstrižainės ypač plonu centriniu LCD jutikliniu ekranu ir papildytu 8 colių spalvotu TFT LCD prietaisų skydeliu.
 
Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad „Menlo“ aprūpintas naujos kartos informacine ir pramogine „MyLink+“ sistema, kurį palaiko belaidį atnaujinimą (OTA).
 

„Menlo“ vidus
©Gamintojo nuotr.
 
Kalbant apie kitas svarbias „Menlo“ specifikacijas, tai šis elektromobilis vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 410 km; energijos suvartojimo rodiklis siekia 13,1 kWh/100 km; elektrinio variklio galia siekia 110 kW ir palaikomas greitasis baterijos įkrovimas – nuo 0 iki 80 proc. per 40 min.
 
Viskas atrodo visai neblogai. Tai kodėl negalėsime jo įsigyti? „Menlo“ elektromobilis taip pat yra skirtas tik Kinijos rinkai ir bent kol kas „General Motors“ neplanuoja juo prekiauti Amerikoje, Europoje ar kitose pasaulio rinkose.
 
Gana sunku suprasti tokį „GM“ ėjimą. Iš esmės čia matome daugeliu aspektų pagerintą ir šaunesnio dizaino elektrinio „Bolt“ versiją.
 
Plius, dar ir kaina yra tikrai patraukli. Žinoma, „Menlo“ už Kinijos ribų kainuotų kažkiek daugiau, bet toks elektromobilis vis tiek susilauktų dėmesio.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt