Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-09
„Goldman Sachs“ skelbia - „Tesla“ galėtų parduoti po 20 milijonų automobilių per metus. Ar tikrai?

„Goldman Sachs“ skelbia - „Tesla“ galėtų parduoti po 20 milijonų automobilių per metus. Ar tikrai?
 
Pelningiausias visų laikų Volstryto investicinis bankas ir finansinių paslaugų bendrovė „Goldman Sachs“ teigia, kad „Tesla“ akcijų vertė turėtų dar labai stipriai augti. Nes, pasak „Goldman Sachs“ ekspertų, „Tesla“ pardavimų apimtys gali pasiekti ir 20 milijonų per metus.
 
„Goldman Sachs“ pakeitė numatomą „Tesla“ akcijų kainą nuo 455 iki 780 dolerių. „Tesla“ akcijų vertė iš tikrųjų auga ir 780 dolerių gali būti pasiekti net ir artimiausiu metu. Žinoma, „Goldman Sachs“ kalba ne apie svyravimus, o apie stabilią akcijų vertę, kurią turėtų įtvirtinti augantys „Tesla“ pardavimai.
 
Investicijų bendrovės ekspertai teigia, kad baterijų kainos kritimas ir aktyvūs valstybių veiksmai greičiau pereiti prie elektromobilių pastūmės „Tesla“ kompanijos pardavimus aukštyn. Prie to turėtų prisidėti subsidijos elektromobiliams, investicijos į infrastruktūrą, pigesnės baterijos ir, žinoma, automobilių su vidaus degimo varikliais draudimas. „Goldman Sachs“ prognozuoja, kad 2030 metais elektromobiliai sudarys 18 % visų automobilių pardavimų, o 2035-aisiais - 29 %. Žinoma, Vakarų Europoje ir JAV šie skaičiai bus didesni - 50 % 2035-aisiais. 
 
„Goldman Sachs“ teigia, kad jei „Tesla“ išlaikys 20 % rinkos, kompanijos pardavimai 2040-aisiais turėtų pasiekti 15 milijonų per metus. 20 milijonų, jei išsipildys optimistinis „Goldman Sachs“ ekspertų nupieštas scenarijus. Tiesa, yra manančių, kad „Goldman Sachs“ prognozės yra tiesiog vaikiškai netaiklios.
 
Electrek.co žurnalistas Fredas Lambertas mano, kad 18 % elektromobilių prognozė 2030-ieisiems yra juokinga - tie 18 %, pasak autoriaus, turėtų būti pasiekti dar prieš 2025-uosius. 2030-ieisiems Lambertas prognozuoja, kad 75 % pardavimų sudarys elektromobiliai. Tuo pat metu Lambertas nemano, kad „Tesla“ gali išlaikyti 20 % rinkos dalį. Kiti gamintojai jau kyla į tikrą konkurencinę kovą ir su kiekvienais metais šioje erdvėje bus vis daugiau aktorių.
 
Lambertas mano, kad „Tesla“ turėtų džiaugtis, jei po 10 metų per metus parduos po 10 milijonų automobilių. Tai, beje, iškeltų „Tesla“ į pačią produktyviausių automobilių gamintojo sąrašo viršūnę. Būtent todėl tie 20 milijonų pardavimai atrodo juokingi - įprastai „Toyota“ ir „Volkswagen“ kartu parduoda vos daugiau nei tiek.
 
Investicinių bendrovių pranešimus reikėtų vertinti atsargiai. Suprasdamos savo įtaką tokios kompanijos gali paleisti labai optimistines ar labai pesimistines prognozes, kurios turi įtakos akcijų kainoms. Tai - klampūs, bet piniguoti vandenys, kuriuose tiesa yra matuojama doleriais.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt