Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-03-22
Hammondą persekioja nesėkmės: sunkiai susižalojo Mozambike

Hammondą persekioja nesėkmės: sunkiai susižalojo Mozambike
Buvusi „Top Gear“ žvaigždė Richardas Hammondas jau kartą buvo pažvelgęs mirčiai į akis. Tąkart jis bandė pagerinti britų antžeminį greičio rekordą ir skriedamas beveik 500 km/val. greičiu patyrė rimtą avariją.

Praėjusią savaitę laidų vedėjui vėl teko išgyventi skaudžią avariją, kurios metu R. Hammondas patyrė galvos traumą.
 
Kaip skelbia britų žiniasklaida, filmuojant „The Grand Tour“ reportažą, vyras krito nuo motociklo. Buvusi „Top Gear“ žvaigždė galva trenkėsi į kelią ir prarado sąmonę Mozambike, Afrikoje.
 
Jo kolega, skandalingasis Jeremy Clarkosnas, kuris buvo kartu su R. Hammondu, pranešė, jog pastarasis sunkiai sužeistas. Tiesa, pats R. Hammondas, atgavęs sąmonę, atsisakė vykti į ligoninę.
 
Dar 2006 metais R. Hammondas vos nežuvo, kai specialiai tam sukurtu automobiliu bandė pasiekti Didžiosios Britanijos antžeminį greičio rekordą.
Po avarijos į komą paniręs vyras vėliau atgavo sąmonę, nors, pasak paties laidų vedėjo, jis dėl to išgyveno depresiją, paranoją ir prarado dalį atminties.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt