Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-10-27
„Honda“ pristatė sportišką elektromobilį, išvysime šį gražuolį keliuose?

„Honda“ pristatė sportišką elektromobilį, išvysime šį gražuolį keliuose?
„Honda“ ruošiasi sukurti visą elektromobilių šeimą. Tam, aišku, reikalingi keli skirtingo charakterio automobiliai. Vairavimo entuziastai ne visada lengvai priima tokius pokyčius, tačiau „Honda“ žino, kaip juos palenkti į savo pusę - pristatė naują elektrinio sportinio automobilio koncepciją.
 
Tokijo automobilių parodoje visai ką tik buvo pristatytas „Sports EV“ - netikėtai mažas sportinis automobilis. Kol kas „Honda“ per daug neatvirauja apie šio automobilio technines savybes, tačiau šį tą jau galima pastebėti. Visų pirma, aišku, kad jis bus glaudžiai susijęs su anksčiau pristatytu „Urban EV“ miesto automobiliu. Parodoje gyvai pristatymą stebėję žurnalistai teigia, kad „Sports EV“ yra tik vos vos ilgesnis už „Urban EV“ - tikriausiai bus vos trumpesnis nei 4 metrai.
 
Savo išvaizda „Sports EV“ turėtų priminti pirmuosius markės sportinius automobilius. Apvalios lempos ir bendras siluetas primena retus S800 automobilius. Viduje rastumėte porą atskirų sėdynių („Urban EV“ turi vieną bendrą ilgą sėdynę vairuotojui ir keleiviui) bei ilgą ekraną . Ekranai matyti ir automobilio išorėje - galinius žibintus pakeičiantis ekranas praneštų apie, pavyzdžiui, baterijų būklę arba rodytų pranešimus kitiems vairuotojams.
 
 
„Honda“ dar neapsisprendė nei kokias baterijas šis automobilis turės, nei kokius variklius 
 
Kiek vienu įkrovimu nuvažiuos „Sports EV“ kol kas yra neaišku. Tiksliau, „Honda“ pati to dar nežino. Visgi, žurnalistai spėja, kad drauge šie automobiliai stovi ne be reikalo. Skelbiama, kad „Urban EV“ vienu įkrovimu nuvažiuos maždaug 240 km - tai yra gerokai mažiau nei standartu tampantys 500 km. Tikriausiai panašaus rodiklio būtų galima tikėtis ir iš „Sports EV“. Tačiau ar bus?
 
„Honda“ lyg tarp kitko atskleidė ir savo elektromobilių segmento planus. Visų pirma, „Urban EV“ bus gaminamas jau nuo 2019 metų - tai puiki žinia, turint omenyje, kaip gerai atrodo šis miesto automobilis. Kita didelė naujiena - jau nuo dabar „Honda“ ketina gaminti kiekvieno savo automobilio elektrinę versiją. Tai yra, visi ateityje pasirodysiantys „Honda“ markės automobiliai bus parduodami ir su elektriniais varikliais vietoj įprastų vidaus degimo agregatų. Planuojama, kad du trečdaliai Europoje parduodamų „Honda“ automobilių nuo 2025 metų bus elektriniai.
 
 
Abi didžiausios „Honda“ naujienos - „Urban EV“ bus gaminamas jau nuo 2019-ųjų 
 
Bet ar tarp šių elektromobilių bus vietos  „Sports EV“? Šios dizaino kūrėjai labai tikisi įtikinti vadovybę leisti šiam automobiliui ateiti į rinką. Tačiau kol kas niekas nėra nuspręsta. „Honda“ neabejotinai žino, kaip gaminti sportinius automobilius, tačiau jie privalo patikti entuziastams. Ar jie ryšis mokėti dideles pinigų sumas už mažą sportinį elektrinį automobilį su tokia neagresyvia išvaizda? Ar jis apskritai gali būti paklausus? Mes tikrai tikimės sužinoti, tačiau sprendimas priimtas bus tik po „Urban EV“ paruošimo gamybai.
 
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt