Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-09-08
Ir kaip apie tai nesusimąstėme anksčiau?

Ir kaip apie tai nesusimąstėme anksčiau?
Jei dažnai važinėjate bekele, tikriausiai žinote, kad automobiliui įklimpus, geriausia pagalba yra virvė ir kitas automobilis. Tačiau šis naujas įrankis atliks juodą darbą kur kas paprasčiau. 
 
Būgno formos įtaisas stabiliai prisitvirtina prie ratų ir pamažu juos traukia su kiekvienu apsisukimu. Todėl jums nebeprireiks nei tvirto mašinos buferio, nei kitų eismo dalyvių pagalbos ar brangių automobilio traukimui skirtų lynų, kurie ne visada būna pakankamai stiprūs.
 
Pritvirtinti šį prietaisą prie automobilio gali bet kas ir tai trunka vos keletą minučių. Kitas jo galas turi būti pririštas prie stabilaus ir tvirto objekto priekyje (kitos mašinos, medžio, pastato ir t.t.). Vienu lynu galima patempti 3 su puse tonos. Naudojant tik savo variklio galią, jūs automobilį galite ištraukti beveik iš bet kur. Tad, ar pasiruošę judėti toliau!?
 
Rinkinį sudaro du „būgnai“, kuriais jūs galite patempti dvigubą svorį. Ši priemonė puikiai tinka ne tik bėdos ištiktiems vairuotojams, tačiau ir bekelių fanatikams, kurie nori įveikti iš pirmo žvilgsnio neįveikiamas kelio atkarpas.
 
Turbūt sutiksite, kad šiais laikais nėra taip paprasta išrasti įrenginį, kuris būtų paprastas, bet kartu ir kur kas veiksmingesnis už įprastas priemones. Todėl šis automobilio „gelbėjimo būgnas“ nusipelnė pagyrų.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt