Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-09-01
Istorinės „Mitsubishi Eclipse Cross“ nuotraukos saulės užtemimo fone

Istorinės „Mitsubishi Eclipse Cross“ nuotraukos saulės užtemimo fone
 Kalifornija (JAV), rugpjūčio mėn. 22 d. Vakar vėlai vakare vykusį saulės užtemimą stebėjo daugybė žmonių iš viso pasaulio. Retas visatos reiškinys padovanojo „Mitsubishi Motors“ Šiaurės Amerikos padalinio (MMNA) rinkodaros komandai originalių nuotraukų – užtemimo fone buvo fotografuojamas naujasis visureigis „Mitsubishi Eclipse Cross“ (eclipse anglų k. „užtemimas“).

„Šiemet švęsdama 100 metų jubiliejų, MMC džiaugiasi augančiais ir pagreitį įgyjančiais pardavimo rezultatais, pristato naują visureigį „Eclipse Cross“. Rugpjūčio 21 d. mums buvo istorinė diena –stebėjome originalų gamtos reiškinį bei turėjome unikalią galimybę jį nufilmuoti kartu su naujuoju visureigiu „Eclipse Cross“, – sakė Don Swearingen, MMNA viceprezidentas bei vykdantysis direktorius.
 
Visiškas saulės užtemimas buvo stebimas Oregono valstijoje (JAV) ir truko 1 minutę bei 57 sekundes. Tik tiek laiko turėjo kūrybininkų komanda atlikti fotosesijai. Nepavykus, kito užtemimo būtų tekę laukti septynis metus.
 
Kompanijos atstovai surengė tiesioginę saulės užtemimo transliaciją internetu. Pasitelkus į pagalbą tris vaizdo filmavimo kameras, stebintiems užtemimą buvo suteikta galimybė ji matyti iš kelių skirtingų perspektyvų.
 
Dydžiu, komfortu ir kokybe stebinantis naujasis „Mitsubishi Eclipse Cross“
 
Japonijos koncernas „Mitsubishi Motors Corporation“ šiemet pristatė kupe tipo miesto visureigį „Eclipse Cross“, kuris „Mitsubishi“ prekinio ženklo istorijoje atvertė naują puslapį. Naujasis SUV išpildė MMC pažadą atverti naują gamybos, dizaino ir automobilių dinamikos puslapį koncerno istorijoje. Ryškus dizainas bei pažangiausios technologijos – šio automobilio vizitinė kortelė.
 
Naujasis SUV asortimente atsistoja tarp „ASX“ bei „Outlander“ modelių. Pastarasis, kuriant „Eclipse Cross“, pasitarnavo kaip „organų donoras“ – iš jo buvo paskolinta platforma. Nepaisant to, jog „Outlander“ yra beveik 30 centimetrų ilgesnis, abu modeliai turi tą pačią ratų bazę, o tai reiškia pakankamai erdvės sėdintiems gale. Galines sėdynes galima patogiai reguliuoti individualiai kiekvienam keleiviui. Be to, jos slankioja ir leidžia pasididinti erdvę gale dar 20 papildomų centimetrų.

 
Po automobilio variklio dangčiu slepiasi visiškai naujas 1,5 litro darbinio tūrio benzininis variklis, žadantis 163 arklio galias. Tie, kas jau išbandė „Eclipse Cross“ trasoje, vadina jį puikiai išdresiruotu, 1,5 tonos sveriančiu „japonu“. Kaip tokio dydžio automobiliui, naujasis „Eclipse Cross“ yra stebėtinai erdvus, o jo siūlomas vairavimo komfortas – solidus.
 
Benzininėje „Eclipse Cross“ versijoje „Mitsubishi“ siūlo visiškai naują CVT pavarų dėžę (variatorių). Tuo tarpu dyzelinėse versijose bus montuojama automatinė 8 laipsnių pavarų dėžė. CVT genuose tiesiog užprogramuota, kad greitis turi būti pastovus ir tolygus.

 
„Eclipse Cross“ salono puošmena – prietaisų skydelyje madingai įkomponuoti multimedijos sistemos ekranai. Pastaroji sistema tiesiog maitinasi šiuolaikinių išmaniųjų telefonų teikiamomis galimybėmis: į ją integruotos „Android Auto“ bei „Apple Car Play“ sistemos. Norint naudotis „Eclipse Cross“ multimedijos sistema, tereikia prijungti savo telefoną prie USB jungties. Sistema veikia nepriekaištingai ir atrodo daug moderniau nei tradiciniai navigacijos kompiuteriai.
 
Pirmieji „Eclipse Cross“ automobiliai Lietuvą pasieks jau šių metų pabaigoje.
 
Daugiau apie Mitsubishi Eclipse Cross, 2017 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt