Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2013-10-22
Įvardinti „žaliausi“ automobiliai

Įvardinti „žaliausi“ automobiliai
Tapo žinomi konkurso „Green Car of the Year" (Žaliausias metų automobilis) konkurso finalistai. Aišku, prizą už ekologiją būtų galima skirti tik elektromobiliams ar hibridiniams modeliams, tačiau konkurso organizatoriai - realistai, ir supranta, kad kol didžiojo dalis automobilių turi vidaus degimo variklius, rinktis reikia būtent iš jų. Tad šiemetiniame lyderių penketuke yra po du modelius su benzininiais ir dyzeliniais varikliais, ir tik vienas „žalias" automobilis.

Finalistai:

„Audi A6 3.0 TDI" į finalą pateko už tai, kad jos 245 AG variklis leidžia ne tik pasiekti 100 km/val. greitį per 6,1 s, bet gali veikti ir labai taupiai. Taikant amerikietišką matavimo technologiją, buvo paskaičiuota, kad 100 km kelio automobilis sunaudoja 6,2 l dyzelino, o vienu baku „A6" gali nuvažiuoti daugiau kaip 1 120 km.

„BMW 328d" buvo pagirtas už tai, kad 180 AG variklis 100 km kelio sunaudoja tik 5,2 l dyzelino.

Hibridinė „Honda Accord" į penketuką pateko todėl, kad jos jėgainė 100 km kelio leidžia įveikti sunaudojus tik apie 2 l benzino, trumpus atstumus įveikti naudojant tik elektros energiją, o esant reikalui automobilis gali būti įkrautas iš paprastos rozetės.

„Mazda 3 2.0" galimybės išaugo dėl naujosios „Skyactiv" koncepcijos, jungiančios įvairius „ekologinius" sprendimus. 100 km kelio šis modelis sunaudoja 5,7 l kuro.

„Toyota Corolla 1.8" „žaliausiu" automobiliu gali tapti dėl naujos kuro paskirstymo fazių sistemos, kuri ne tik pridėjo modeliui papildomas 8 AG, bet ir iki 5,6 l/ 100 km sumažino kuro sąnaudas.

Apdovanojimą „Green Car of the Year" įsteigė amerikiečių žurnalas „Green Car" ir pastaraisiais metais šis apdovanojimas tapo vienu svarbiausiu automobilizmo pasaulyje. Geriausias iš geriausių paaiškės šių metų lapkričio mėnesį Los Andželo automobilių parodoje.
 
Daugiau apie Toyota Corolla, 2012 - 2019
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt