Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-05-17
JAE atsiras pati revoliucingiausia, efektyviausia ir greičiausia transporto sistema pasaulyje

JAE atsiras pati revoliucingiausia, efektyviausia ir greičiausia transporto sistema pasaulyje
„Hyperloop Transportations Technologies“ (HTT) kaip reikiant įsibėgėja, visai neseniai paskelbė planus apie savo naująjį komercinį „hyperloop“ kelią Prancūzijoje, o dabar jau darbuojasi ir kitame pasaulio krašte.
 
Abu Dabis, iškart po Prancūzijos, tapo nauja HTT kompanijos stotelė. Kompanija planuoja, kad naujasis „hyperloop“ kelias bus pilnai paruoštas iki „Expo 2020“ parodos atidarymo, kuri, žinoma, ir įvyks 2020 metais šalia Dubajaus.
 
Jungtiniai Arabų Emyratai pasižymi futuristinių technologijų pritraukimų ir vystymų, tad nenuostabu, kad ši šalis tapo ir „hyperloop“ sistemos kūrėjų centru.

 
Jau keletas metų kaip „Virgin Hyperloop One“ dirba su Abu Dabiu, kad pastatytų pirmąjį komercinį „hyperloop“ kelią.
„Virgin Hyperloop One“ taip pat atlieka galimybių studiją, kurioje nagrinėjama galimybė pasitelkus „hyperloop“ sistemą gabenti krovinius iš šalies uostų į kitus miestus. Taip pat siekiama sukurti visą tinklą, kuris sujungtų miestus visuose Vidurio Rytuose. 139 km kelias tarp Abu Dabio ir Dubajaus būtų įveiktas per 12 minučių, kai automobiliu reikia važiuoti apie 1,5 valandos.
 
Tad HTT irgi nesnaudžia ir pasirašiusi sutartį su vietiniu vystytoju „Aldar Properties“ pradės „hyperloop“ kelio statybas. Statybos vietos pradžia bus šalia Alghadeer‘io gyvenamųjų namų kvartale, šalia Abu Dabio ir Dubajaus pasienio. Ši vieta yra visai šalia „Expo 2020“ būsiančios parodos ir „Al Maktoum“ tarptautinio oro uosto. Numatoma, kad pirmasis „hyperloop“ kelias bus 10 km ilgio.
 
 
Žinoma, HTT tikisi, kad tai tik pradžia ir šis 10 km ilgio kelias bus gerokai išplėtotas. Jie numato, kad jis galėtų sujungti Dubajų su Abu Dabiu, o vėliau ir nekeliauti iki Rijado, Saudo Arabijos. Tai siektų beveik 1000 kilomentrų. Kada visi planai bus įgyvendinti dar nėra aišku, nes HTT tokios informacijos nepateikė, bet pirmasis 10 kilometrų „hyperloop“ kelias turėtų būti baigtas statyti dar iki „Expo 2020“ parodos atidarymo.
 
„Perspektyvi ir į priekį žvelgianti valstybė, kaip JAE, idealiai tinka kurti pačią revoliucingiausią, efektyviausią ir greičiausią transporto sistemą pasaulyje“, - teigė HTT generalinis direktorius Dirk‘as Ahlborn‘as. „Su šiuo istoriniu susitarimu Abu Dabyje, mes žengiame didžiulį žingsnį link pirmosios pasaulyje komercinės „hyperloop“ sistemos įgyvendinimo.“
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt