Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-11-16
Jaguar elektromobilių era prasideda: pristatytas visureigis „I-Pace“

Jaguar elektromobilių era prasideda: pristatytas visureigis „I-Pace“
Ši diena automobilių gerbėjų atmintyje įstrigs kaip naujos „Jaguar“ eros pradžia. Daugiau nei aštuonis dešimtmečius „Jaguar“ buvo žinomas kaip novatoriškiausio dizaino sportinių automobilių gamintojas. Automobilių, kurie visuomet buvo orientuoti į naujausias, pažangiausias technologijas, užtikrinančias ypatingą vairavimo pojūtį. Nuo šiandien „Jaguar“ bus vadinamas prabangių sportinių elektrinių visureigių gamintoju.

„Jaguar“ pristatė kol kas vienintelio elektromobilio prototipą – sportinį visureigį „I-Pace“. Per ateinantį dešimtmetį automobilių pasaulio laukia greitesni pokyčiai, negu buvo per pastaruosius penkiasdešimt metų ir, panašu, kad „Jaguar“ yra pasirengęs šiam šuoliui. Ne veltui pristatydami šį koncepcinį automobilį, koncerno atstovai pasirinko šūkį: „Ateitis yra dabar“. Tuo pabrėžiama, kad „Jaguar“ žada būti vienu žingsniu priekyje ir klientams siūlys tik tai, kas naujausia, moderniausia, pažangiausia, ekologiškiausia, efektyviausia.

Aprūpintas išskirtinėmis „Jaguar" sportinių automobilių technologijomis, „I-Pace“ prototipas pasižymi išskirtine važiavimo kokybe, autentišku valdymu, o nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per mažiau nei keturias sekundes.
 
Baterijos ir varikliai buvo suprojektuoti ir sukonstruoti taip, kad įgyvendintų išskirtinį efektyvumą. Su vienu ličio jonų baterijos įkrovimu vidutinis vartotojas galės įveikti net 500 km distanciją. Baterijų įkrovimas yra paprastas ir greitas, 80 procentų energijos įkraunama per 90 minučių, o šimtaprocentinis įkrovimas pasiekiamas vos per dvi valandas.

 
400 AG bei 700 Nm maksimalų sukimo momentą išvystantis „I-Pace“ prototipas yra tikras „Jaguar“ ir tikras vairuotojo automobilis. Siekiant šio tikslo į prototipą įmontuoti du elektros varikliai – integruoti į priekinę bei galinę ašis. Abu varikliai veikia išvien su visų varančiųjų ratų pavara, užtikrinančia automobilio dinamiką bei ratų sukibimą su kelio dangos paviršiumi bet kokiu oru.

 
Ryškus, drąsus ir neabejotinai gražus „Jaguar I-Pace“ koncepcinis automobilis perkelia elektromobilių dizainą į naują plotmę. Dizaino kūrėjas, „Jaguar“ dizaino direktorius Ian Callum, prisipažino, kad joks kitas projektas nėra suteikęs tiek jaudulio, kiek šis. „Prototipas sukurtas būti kažkuo visiškai nauju: tai nėra tradicinis sportinis automobilis, sedano kėbulu ar mums įprastas visureigis ir visiškai nėra tradicinis „Jaguar“. Šiame automobilyje yra puiku tai, kad jį kurdami nepaisėme jokių įsigalėjusių standartų“, – sakė I. Callum.

 
„Jaguar I-Pace“ prekyboje turėtų pasirodyti jau 2018-ųjų antrąjį pusmetį. Žadama, kad šis penkių vietų sportinis visureigis bus orientuotas į šeimą ir savyje suderins prabangą bei pačias moderniausias „Jaguar“ technologijas. „I-Pace“ savyje atnešamos technologinės savybės sudarys stiprią alternatyvą kitų gamintojų „Premium“ segmento miesto visureigiams.

 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Jaguar I-Pace
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt