Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-07-03
Jis įveiks ir Tesla autopilotą? NVIDIA su Mercedes-Benz kurs naujos kartos automobilių kompiuterį

Jis įveiks ir Tesla autopilotą? NVIDIA su Mercedes-Benz kurs naujos kartos automobilių kompiuterį
 
Skelbiama, kad „NVIDIA“ drauge su „Mercedes-Benz“ sieks sukurti naujos kartos, automobiliams skirtą kompiuterinę sistemą. Naujoji autonominio vairavimo sistema gali būti netgi geresnė ir už „Tesla“ autopilotą.
 
Kompanijos tvirtina, kad jų partnerystė leis sukurti „revoliucinę automobiliuose naudojamą kompiuterinę sistemą“, kuri bus įdiegta prabangiuose „Mercedes-Benz“ automobiliuose. Tiesa, tai turėtų būti ne anksčiau, kaip 2024-aisiais.
 
„NVIDIA“ išplatintame pranešime teigiama ir tai, kad „tai bus pažangiausia bei moderniausia kada nors automobilyje panaudota kompiuterių architektūra“.
 
Naujoji programinės įrangos sistema leis įgyti 2 ir 3 lygio vairavimo autonomiją – o tai yra aukštesnis lygis, palyginus su „Tesla“ šiuo metu turima autopiloto sistema.
 
Nurodoma ir tai, kad naujoji „NVIDIA“ sistema pasiūlys 4 lygio autonominį automobilio pastatymą, kas reiškia, kad automobilis, turėdamas tokį autopilotą, galės be žmogaus pagalbos pastatyti automobilį stovėjimo aikštelėje.
 
Nors automobilyje su tokia sistema vis dar reikės žmogaus įsikišimo – daugiausiai dėl sudėtingų situacijų ir avarijų prevencijos – tačiau įprastomis sąlygomis automobilis galės dirbti be žmogaus įsikišimo, rašo „Engadget“.
 
„NVIDIA“ tvirtina ir tai, kad „naudojama skaičiavimo sistema – pagrįsta NVIDIA DRIVE platforma – galės automatizuoti įprastą maršrutą ir iš vienos vietos į kitą nuveš automatiškai.“ Skamba šauniai. Įsėdai į automobilį, pasakei adresą ir automobilis iki tos vietos pats nuvežė.
 
Ši sistema palaikys belaidį atnaujinimą ir automobilį su tokia sistema įsigijusieji nuolat gaus naujausius programinės įrangos atnaujinimus bei papildomas funkcijas.
 
„Džiaugiamės galėdami dirbti su Mercedes-Benz“, - teigia „NVIDIA“ įkūrėjas ir vadovas Jensenas Huangas. „Drauge mes iš pagrindų pakeisime automobilių savininkų patirtį ir užtikrinsime nuolatinį transporto priemonėje esančios programinės įrangos atnaujinimą. Kiekvienas ateities Mercedes-Benz automobilis atkeliaus su NVIDIA DRIVE sistema, kurią nuolat palaikys už dirbtinį intelektą atsakingų ekspertų būrys, o programinės įrangos inžinieriai ją ir toliau tobulins, kad automobilio savininkas turėtų tai, kas yra geriausia.“
 
Autopilotų sistemos vystymo bei diegimo srityje geriausiai žinoma yra „Tesla“ kompanija, tačiau į šią sritį įsilieja vis daugiau gamintojų ir toks puikiai žinomų kompanijų, kaip „Mercedes-Benz“ bei „NVIDIA“ bendradarbiavimas per ateinančius metus gali sukurti rimtą konkurenciją. Ir vartotojams nuo to tik geriau.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt