Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-09
Kaip atrodo vienas brangiausių ir greičiausių autoklubo susitikimų?

Kaip atrodo vienas brangiausių ir greičiausių autoklubo susitikimų?
Automobilių markė „Koenigsegg“ daugeliui ištikimų automanų yra puikiai žinoma. Šie skandinaviški automobiliai visame pasaulyje garsėja savo maksimaliais greičiais, įspūdinga galia ir, žinoma, dar įspūdingesne kaina. Tikrai ne kiekvienas norintis galės leisti sau įsigyti „Koenigsegg“ markės automobilį.

Tačiau net ir tokių hiperautomobilių savininkai rengia savo autoklubo susitikimus. Visai kaip „Audi“, „Volkswagen“ ar „Honda“ susitikimai yra rengiami Lietuvoje... Be abejo, šiek tiek ironizuojame. Tačiau visai neseniai iš tiesų įvyko pirmasis „Koenigsegg“ automobilių susitikimas pasaulyje.
 
Iš viso susitikime dalyvavo 15 „Koenigsegg“ automobilių, o tai sudaro 10 procentų šios markės modelių visame pasaulyje. Tarp dalyvių buvo galima išvysti ir „Koenigsegg Regera“ – vieną greičiausių ir rečiausių hiperautomobilių pasaulyje.
 
Daugiau apie Koenigsegg CCX, 2006 - 2015
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt