Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-03-31
Kaip gyvenama namuose, per kuriuos traukinys nuolat važiuoja kiaurai?

Kaip gyvenama namuose, per kuriuos traukinys nuolat važiuoja kiaurai?
Per pastarąjį dešimtmetį ėmė ryškėti tendencija, kad žmonės nori gyventi kuo arčiau masinio tranzito, kadangi tai tiesiog patogiau. Tačiau pavyzdys Kinijoje rodo, kad čia gyventojai nori gyventi ne tik kuo arčiau transporto arterijų, bet ir pačiose jose. 
 
Štai Čongčinge yra tikriausiai vienintelis toks unikalus pastatas, pro kurį kiaurai eina geležinkelio linija. Kitais žodžiais tariant, kiekvieną dieną traukinys važiuoja kiaurai pastatą, kadangi kažkokiam inžinieriui šovė į galvą tokia beprotiška mintis.
 
Maža to, kaip rašoma CNN, pro 19 aukštų pastatą ne tik eina traukinio bėgiai, bet ir yra įrengta sustojimo stotele pastato viduje. Jums tereikėtų užkilti iki šešto aukšto, kad ją pasiektumėte.
 
Keistas traukinio kelias video siužete:
 
Čongčingo miestas yra įsikūręs pietryčių Kinijoje. Šiame mieste yra daugybė gyventojų, iš kurių apie 49 milijonai naudojasi traukinio ar metro linijomis. Būtent todėl architektams teko sugalvoti, kaip viešąjį transportą priartinti prie žmonių gyvenimo.
 
Akivaizdu, kad tai jiems puikiai pavyko padaryti. Juk kai kurie žmonės už sienos gali girdėti dundantį traukinį.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt