Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-03-27
Karių savanorių lobis pratybų metu: padėkite pasakyti automobilio modelį

Karių savanorių lobis pratybų metu: padėkite pasakyti automobilio modelį
Pratybų metu kariams plačiai pasklidus po teritoriją, šie kartais atranda įvairiausių dalykų. Štai praėjusį savaitgalį vykusios pratybos buvo ne išimtis.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 507 pėstininkų kuopos savanoriai Utenoje užtiko tikrai keistą automobilį.
 
Ir keistas jis ne dėl to, jog yra apleistas bei apsamanojęs. Tiesiog tokio automobilio Lietuvos gatvėse dažnai, o gal net ir išvis nepamatysi.
 
„Tarnyba kariams savanoriams, ne vien tik rutina. Pratybų metu randama ir tokių „perliukų“, – rašoma Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinės profilyje „Facebook“.
 
Visgi nėra aišku, kas tai per automobilis ir iš kur jis galėjo atsidurti šioje vietoje. Galbūt turite versijų, koks tai modelis?
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt