Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-28
„Kia Rio“ rengiasi pasaulinei premjerai Paryžiuje

„Kia Rio“ rengiasi pasaulinei premjerai Paryžiuje
Visiškai naujas ketvirtos kartos „Kia Rio“ modelis ruošiasi pasaulinei premjerai. Nuo jo uždanga bus pakelta rugsėjo 29 d. Paryžiuje vyksiančioje automobilių parodoje (Mondial de l’Automobile).
 
Šiuolaikišku naujojo modelio eksterjero ir interjero dizainu rūpinosi „Kia“ dizaino centrai Vokietijoje ir Kalifornijoje, bendradarbiaudami su pagrindiniu kompanijos dizaino centru Namyange (Pietų Korėja). Tikslios linijos ir glotnūs paviršiai sukuria išskirtinį įvaizdį, o dėl ilgesnio variklio dangčio, ilgesnės ratų bazės bei tiesių galinių statramsčių jis atrodo gerokai solidesnis už savo pirmtaką. 

 
Naujasis „Rio“ būsimiesiems pirkėjams galės pasiūlyti išskirtinį praktiškumą, pažangias saugumo technologijas, naujausias ryšių galimybes bei ištobulintas valdymo savybes. 
 
Visame pasaulyje geriausiai parduodamas „Kia“ modelis gali pasigirti įspūdingu populiarumu. 2015 metais buvo parduoda daugiau nei 473 tūkst. „Rio“ modelių.  Naujausios kartos Europai skirto modelio gamyba prasidės jau šių metų pabaigoje.
 
2016 metų Paryžiaus automobilių parodoje dalyvausiančios „Kia“ kompanijos spaudos konferencija prasidės rugsėjo 29 d. 14:45 val. 

 
„Kia“ parodos stendas bus įsikūręs „Paris Expo Porte de Versailles“ parodų rūmuose „Hall 3“ salėje.
 
Daugiau apie Kia Rio, 2017 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt