Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-04-19
„Lada“ pristatė netikėtą modifikaciją

„Lada“ pristatė netikėtą modifikaciją
Rusijos automobilių gamintojas „AvtoVAZ“ neatsilieka nuo mados tendencijų – naująjį „Lada Niva 4x4“ modelį už papildomus 400 Eur siūloma nudažyti kamufliažinėmis spalvomis. Tiesa, „naująjį“ reikėtų vartoti kabutėse, kadangi išoriškai „Niva“ iš esmės nekinta nuo 1977-ųjų. 

„Lada Niva 4x4“ yra bene pigiausias Europoje automobilis, komplektuojamas su keturių varančių ratų pavara – daugelyje rinkų jį galima įsigyti už 8-9 tūkst. Eur. Net „Dacia Duster“, lyginant su šia „Lada“, yra ganėtinai brangus – kainuoja bene pusantro karto daugiau.

Natūralu, kad toks pigus automobilis neturi daug komforto įrangos ir modifikacijų. Elektra valdomi langai ir veidrodėliai, oro kondicionierius, šildomos sėdynės, rūko žibintai, lengvojo lydinio ratlankiai ir čia papildomos įrangos sąrašas baigėsi.

„Lada“ pardavėjai turbūt ilgai svarstė, kokį čia privalumą įtraukus į papildomos „Niva“ įrangos sąrašą, kuris pačiam gamintojui nekainuotų daug, tačiau klientas už jį sutiktų mokėti brangiai. Ir, svarbiausia, kad automobilio įvaizdis taptų geresnis. Pavyzdžiui, susijęs su kariuomene... Bingo!

400 eurų – tiek „Niva 4x4“ pirkėjams kainuos naujasis spalvinis apipavidalinimas, kamufliažas. Už tokią sumą visureigis tikrai taps dar labiau išskirtinis miesto sraute, o kelionėse į medžioklę ar žvejybą geriau susilies su aplinka. Šiek tiek primins tanką ar kitą šarvuotą techniką.

Nuo pat modelio pasirodymo „Lada Niva“ garsėjo dideliu pravažumu – keturi varantys ratai, didelė prošvaisa, trumpa ratų bazė ir specialus „palėtintos“ pavaros rėžimas užtikrina, jog šis automobilis nuveš toliau nei daugelis šiuolaikinių miesto krosoverių. Tačiau patikimumu jie irgi negarsėja: pavyzdžiui, važiuojant per traukinio bėgius gali lūžti važiuoklė.

Video: 
Žinoma, tokie vaizdeliai iš Rusijos nėra labai informatyvūs, tačiau ar kada matėte su panašų nutikimą, kurio herojus būtų „Mercedes-Benz“ modelis?

Bet kokiu atveju, „Lada Niva 4x4“ yra automobilis-legenda. Daugelis jo sistemų nesikeičia jau ne vieną dešimtmetį, tačiau savo pirkėjus jie vis atranda. Be to, šie visureigiai gali būti legaliai parduodami ir Europoje, nes sukūrė griežtus ekologijos standartus atitinkantį variklį – tai 1,7 l benzininis motoras, pasiekiantis 83 AG. Tiesa, jo CO2 emisija yra panaši kaip naujausio 300 AG pasiekiančio dyzelinio BMW – 216 g/km.
 
 
Daugiau apie Lada Niva, 1977 - 1993
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt