Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-03-08
Laužantis stereotipus „Range Rover“ sulaužė dar vieną

Laužantis stereotipus „Range Rover“ sulaužė dar vieną
„Pagaliau atsirado gamintojas, kuris supranta, kad „kupė“ reiškia dvejas duris. Ir jokių išimčių“, netikėtą „Range Rover“ kūrinį apibūdino JAV žurnalas „Road & Track”. Iš tiesų, kalbama apie prabangų „Range Rover“ visureigį. Kupė kėbulu. Ir dvejomis durimis.  Kažkada „prabangus visureigis“ skambėjo tarsi nesusipratimas, kol neatsirado „Range Rover“. Panašu, kad istorija kartojasi. Ženevos automobilių parodoje „Land Rover“ ką tik pristatė pirmąjį pasaulyje didelės klasės prabangų visureigį kupė kėbulu – „Range Rover SV Coupé“. Automobilį įsigyti bus galima jau šių metų lapkritį.


Neįprastą visureigį kūrė „Land Rover“ dizaino bei Specialiųjų operacijų padaliniai. „SV Coupé“ yra pavyzdinis „Range Rover“ dizaino, meistrystės ir galimybių įsikūnijimas – visi 999 „SV Coupé“ automobiliai atsižvelgiant į klientų pageidaujamas komplektacijas bus surinkti rankomis. 

Naujasis „SV Coupé“ išvysto 266 km/h greitį. Tokį greitį jam leidžia pasiekti benzininis 565 AG galios 5 litrų darbinio tūrio V8 variklis su mechaniniu kompresoriumi, pasiekiantis 700 Nm sukimo momentą. Nuo 0 iki 100 km/h „SV Coupé“ įsibėgėja vos per 5,3 sekundės.


Automobilio važiuoklė – taip pat išskirtinė ir sureguliuota kitaip, nei standartiniuose „Range Rover“. „SV Coupé“ ji yra net 8 mm žemesnė, tačiau padaryta taip, kad teiktų vairavimo malonumą esant bet kokioms kelio sąlygoms. Legendinį „Range Rover“ pravažumą pabrėžia maksimalus „SV Coupé“ brastos gylis, siekiantis 900 mm, o maksimalus velkamo krovinio svoris – net 3,5 tonos.

Didžiausias „Range Rover SV Coupé“ išskirtinumas – gundančių linijų kėbulas ir aukščiausios klasės interjero prabanga. 


„Range Rover SV Coupé“ – iki paskutinės smulkmenos meistriškai išbaigtas automobilis. Dviejų durų automobilio silueto keturvietis kupė – kvepiantis istorija ir tuo pat metu absoliučiai modernus automobilis. „Range Rover SV Coupé“ yra labiausiai išsiskiriantis, pats prabangiausiai ir unikaliausias kada nors sukurtas „Range Rover“, – sako „Land Rover“ dizaino vadovas Gerry McGovernas.

„SV Coupé“ išsiskiria dailiomis proporcijomis, iš tolo primenančiomis, kad tai yra „Range Rover“, tačiau tuo pat metu demonstruojančiomis linijos unikalumą. Tai bus pirmasis „Range Rover“ modelis, kuriame bus galimybė montuoti 23 colių ratus. Automobilio savitumą pabrėžia elegantiškos  durys su berėmiais stiklais, panoraminis stogas bei atpalaiduojantis, rafinuotas salono apšvietimas.


„SV Coupé“ interjeras – atskira šio „Range Rover“ kūrinio istorija. „Land Rover“ Specialiųjų operacijų padalinio meistrų rankos iki tobulybės išgludino kiekvieną vidaus detalę, todėl buvimas automobilio salone veikiau primena kelionę privačiu reaktyviniu lėktuvu ar jachta. Salono viduje naudojamas graduotos deimanto formomis siuvinėtos odos dizainas yra unikalus ir būdingas tik „SV Coupé“ modeliui.


„Range Rover SV Coupé“ pardavimas prasidės 2018 m. rudenį.
 
Daugiau apie Land Rover Range Rover, 2012 - 2021
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt