Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-11-16
Lexus metė iššūkį kosminių laivų kūrėjams

Lexus metė iššūkį kosminių laivų kūrėjams
Kompanija Lexus parodė, kad gali konstruoti ir sudėtingesnius aparatus, nei automobiliai. Sudėtingesnius ir už konkurentų siūlomus lėktuvus. Nauju konceptu tapo vienvietis kosminis laivas SkyJet. 
 
SkyJet konceptas buvo sukurtas specialiai režisieriaus Luco Bessono mokslinės fantastikos filmui „Valerian ir tūkstančio planetų miestas“, kino teatruose pasirodysiančiam 2017 metais. Nors kosminio laivo koncepcija tėra ateities transporto priemonių vizija, konstrukcijos detales Lexus inžinieriai apmąstė gan tiksliai. Taip, pasak kompanijos atstovų, konceptu demonstruojama, kokios bus transporto priemonės po 700 metų.
 
Pažymėtina, kad tai pirmasis kompanijos Lexus bandymas sukurti kosminį laivą, tačiau inžinieriams koncepte pavyko išsaugoti skiriamuоsius dabartinių kompanijos automobilių bruožus. Tai, be viso kito, žibintai, kurių dizainą įkvėpė Lexus kupė automobiliai, o taip pat būdingos radiatoriaus grotelės, naudojamos daugelyje dabartinių kompanijos automobilių.
 
Ateities kosminį laivą kūrė geriausi kompanijos dizaineriai ir inžinieriai, tarp kurių ir vyr. kompanijos inžinierius Takeaki Kato. Koncepto stilių prie filmo inžinieriai derino su filmo kūrybine grupe.
 
Filmas „Valerian ir tūkstančio planetų miestas“ paremtas Valérian and Laureline mokslinės fantastikos komiksų serija. Filme pasakojama apie kosminius specialiuosius agentus, stebinčius žmonijos reikalus Visatoje, kuri, autorių nuomone, iki 2700-ųjų metų jau bus pakankamai gerai ištirta, kad būtų galima pradėti kitų planetų ir galaktikų apgyvendinimą.
 
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt