Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-12-06
Lietuvoje įregistruotas „Mitsubishi Cosmos“ su vairu dešinėje parduodamas už 999 eurus

Lietuvoje įregistruotas „Mitsubishi Cosmos“ su vairu dešinėje parduodamas už 999 eurus
Lietuvos keliais kiekvieną dieną važinėja šimtai ar netgi tūkstančiai automobilių, kurių vairas – dešinėje pusėje. Daugelis jų – iš Anglijos, su šios šalies valstybiniais numeriais. Tačiau ant rankų pirštų galima suskaičiuoti ir automobilius, kurie turi vairą dešinėje ir lietuviškus registracijos numerius. 

Tokie automobiliai turi atitikti vieną sąlygą – būti įregistruoti Lietuvoje iki 1993 m. gegužės 1 dienos. Per pirmus trejus nepriklausomybės metus Lietuvoje įregistruotų ir iki šių dienų išlikusių automobilių – itin mažai. Tačiau vienas jų šiuo metu yra parduodamas Autogidas.lt skelbimų portale. Tai – „Mitsubishi Cosmos“.

„Cosmos“ pavadinimas yra naudojamas tik rinkose, kur eismas vyksta kairiąja eismo puse. Kitur šis automobilis žinomas „Galant“ pavadinimu.

Šio automobilio retumą puikiai įrodo faktas, jog viename populiariausių visos Europos automobilių skelbimų portalų Mobile.de nėra nei vieno „Cosmos“ modelio.

Už 999 eurus Lietuvoje parduodamas „Mitsubishi“ universalas turi 2,0 l benzininį variklį bei automatinę pavarų dėžę. Varantieji ratai – galiniai, ratai – lengvojo lydinio, o salone – veliūro apdaila bei oro kondicionierius. Skelbimo autorius teigia, kad 1981 metais pagaminto automobilio kėbulas yra geros būklės, jis kuriasi ir važiuoja gerai.

Nuo Europos rinkoje parduodamo „Galant“ šis modelis skiriasi ne tik kitoje pusėje esančiu vairu, bet ir kitomis smulkmenomis, kaip veidrodėliai. „Cosmos“ modelyje jie – ant priekinių sparnų ir į juos reikia žiūrėti ne per šoninį, bet per priekinį stiklą. Tokia konfigūracija kiek apsunkina veidrodėlių reguliavimą, tačiau praktiškai panaikina vadinamąją „akląją zoną“. Be to, skiriasi „Mitsubishi“ logotipas – ant „Cosmos“ modelio yra ne tradiciniai trys sujungti deimantai, o stilizuota M raidė.

Įsigijus tokį automobilį, galima būti tikram dėl vieno – jis unikalus. Kaip ir visi seni automobiliai, jis nėra labai saugus, tačiau remontuojamas nesudėtingai bei yra patikimas. Jeigu jo kėbulo būklė, kaip teigia pardavėjas, išties yra puiki, tuomet šis „Cosmos“ – puikus ir nebrangus laimikis išskirtinio automobilio ieškančiam žmogui. 

Žinoma, nevertėtų tikėtis, jog po kelerių metų „Cosmos“ kainuos daug pinigų ir iš jo bus galima užsidirbti. Kadangi tai yra serijinės gamybos automobilis, kurių nuo konvejerio nuriedėjo dešimtys tūkstančių, jo vertė artimiausiais metais vargiai augs.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt