Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-01-24
„Maserati Levante“ riedės su išskirtinėmis padangomis

„Maserati Levante“ riedės su išskirtinėmis padangomis
Naujojo „Maserati Levante“ originalios įrangos komplekte bus ir „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“. Tai – ypatingomis savybėmis pasižyminčios padangos, specialiai sukurtos SUV visureigiams ir krosoveriams.

Šis sprendimas yra glaudaus „Maserati“ ir „Goodyear“ bendradarbiavimo tąsa, tobulinant galingiems automobiliams skirtas padangas, atitinkančias prabangių ir sportinių SUV valdymo bei saugos reikalavimus.
 
„Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“ – padangos su „ActiveBraking“ technologija. Jos puikiai sukimba su kelio paviršiumi, o jų trumpas stabdymo kelias šlapiuose ir sausuose keliuose užtikrina geresnę kontrolę, todėl vairuotojai gali mėgautis vairavimo malonumu. Patikimą sukibimą su kelio danga bei valdymą, greitą atsaką posūkiuose, taip pat degalų naudojimo efektyvumą lemia silicio mišinys, turintis didelį paviršių.
 
Naujajame „Maserati Levante“ buvo patvirtintos montuoti dviejų dydžių „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“ padangos – 265/45 R20 108Y XL ir 265/50 R19 110 Y XL. Šios padangos yra pažymėtos raidėmis „MGT“, nurodančiomis, kad „Maserati“ jas patvirtino kaip originalią įrangą.
 
„Džiaugiamės galėdami paskelbti, kad prestižinis automobilių gamintojas „Maserati“ pasirinko „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“ padangas kaip originalią įrangą, montuojamą naujajame „Levante“. Išskirtiniams SUV visureigiams pritaikyta mūsų padanga su įdiegtomis moderniausiomis technologijomis leis „Maserati“ vairuotojams patirti visus ištaigingo vairavimo malonumus ir mėgautis kelione“, – teigė OĮ plataus naudojimo padangų padalinio EMEA regione vykdomasis direktorius Nick‘as Harley.
Daugiau apie Maserati Levante, 2016 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt