Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2018-08-29
Maskvos automobilių parodoje debiutuoja naujasis Renault Arkana

Maskvos automobilių parodoje debiutuoja naujasis Renault Arkana
Maskvos automobilių parodoje „Renault“ pirmą kartą pristato koncepcinį „Arkana“ modelį – išskirtinio kupė-krosoverio stiliaus naujos kartos automobilio viziją. Tokio tipo kėbulo mašina yra pirmoji šiame itin populiariame C klasės segmente.  
 
Šiandien C segmento automobiliai ir ypatingai SUV yra dinamiškiausiai auganti automobilių pramonės dalis, o pirkėjai dairosi vis įdomesnių sprendimų. Todėl „Arkana“ buvo kuriamas atsižvelgiant į jų lūkesčius ir išsiskiria ypatingu elegantiško sedano ir tvirto SUV deriniu.

 
Koncepcinis „Arkana“ pasižymi tvirta ir patrauklia išvaizda, kurią pabrėžia didelė prošvaisa, plačios ratų arkos ir net 19“ colių skersmens ratlankiai – šis tvirtas automobilis su visų varančiųjų ratų pavara pritaikytas didžiausiems bekelės ir atšiaurių oro sąlygų iššūkiams. O jo elegantiška aukšta kėbulo linija ir žemėjantis kupė stogas dar labiau paryškinami chromo apdaila ir panoraminiu stoglangiu.
 
„Koncepcinis „Arkana“ yra išskirtinis kupė-krosoveris, kuriame itin efektingai apjungta sedano elegancija ir tvirto SUV išvaizda. Šiame modelyje mes perteikėme pagrindinius „Renault“ markės bruožus – puikią išvaizdą, galią ir prancūzišką jausmingumą,“ – sako Laurens Van den Acker, „Renault“ grupės korporatyvinio dizaino vyresnysis viceprezidentas.

 
2019 m. šis modelis debiutuos Rusijoje, o vėliau prekyba juo bus pradėta ir kitose pasaulio šalyse. Planuojama, kad „Renault Arkana“ taps vienu iš kertinių „Renault“ grupės automobilių, įgyvendinant strateginį „Drive the Future“ planą, kuriuo numatoma, kad jau 2022 m. kasmet bus parduodama po 5 mln. naujų grupės automobilių.
Daugiau apie Renault Arkana, 2019 - dabar
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt