Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2017-01-25
„Mitsubishi“ leido žvilgtelėti į „Qashqai“ konkurentą

„Mitsubishi“ leido žvilgtelėti į „Qashqai“ konkurentą
„Mitsubishi“ leido pirmą kartą žvilgtelėti į būsimąjį „Nissan Qashqai“ konkurentą. Internete pasirodė pirmosios būsimos premjeros nuotraukos, kurios iškart sudomino automobilių ekspertus. Tiesa, gyvai šį automobilį bus galima išvysti tik po mėnesio, kai prasidės Ženevos automobilių paroda.
 
2017 metais pasirodysiantis modelis yra laikomas kaip kompanijos bandymas padidinti pardavimą bei pelną, kadangi būtent auganti miesto visureigių SUV rinka žada didžiausias pajamas. Dėl šios priežasties „Mitsubishi“ žada pasiūlyti platesnį miesto visureigių spektrą.
 
Būsimasis modelis turėtų būti didesnis už „Mitsubishi ASX“, tačiau užimti žemesnį segmentą nei modelis „Outlander“. Visgi nuotraukose matyti, jog „Qashqai“ konkurentas savo išvaizda bent jau iš priekinės dalies turėtų būti panašus būtent į „Outlander“, nors galinė dalis bus visiškai nauja ir neįprasta kitiems „Mitsubishi“ modeliams.

Patys kompanijos atstovai tvirtina, jog naujas modelis labiausiai primins konceptą XR-PHEV, kuris pirmą kartą buvo pademonstruotas 2013 metais. Šis konceptas buvo 4,49 metro ilgio, 1,89 metro pločio bei 1,62 metro aukščio.
 
Jį varė įkraunama hibridinė jėgainė, generuojanti 160 arklio galių. Visgi ekspertai pripažįsta, jog būsimasis modelis greičiausiai nebus „plug-in“ tipo.
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt