Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-12-09
Naujasis ID.3 bus pristatytas 2023-iųjų pavasarį: išankstiniai užsakymai prasideda jau dabar

Naujasis ID.3 bus pristatytas 2023-iųjų pavasarį: išankstiniai užsakymai prasideda jau dabar
Jau artėjantį pavasarį „Volkswagen“ visuomenei pristatys naująjį ID.3. Antroji „Volkswagen ID.3“ karta pratęs ID. šeimos elektromobilių, kurių parduota jau daugiau nei pusė milijono, sėkmės istoriją. Šiuo metu ID.3 gaminamas „Volkswagen“ gamyklose Cvikau ir Dresdene, tačiau, siekiant patenkinti augančią elektromobilių paklausą, kitąmet prie modelio gamybos prisidės ir fabrikas Volfsburge. 

Nuo šiandien jau prasidėjo „Volkswagen ID.3“ ankstyvieji išankstiniai užsakymai. „Volkswagen ID.3“ kainos prasidės nuo 45.580 eurų. Dėl didelio užsakymų kiekio tikimasi, kad klientus, pateikusius užsakymus išankstinės prekybos pradžioje, naujasis „Volkswagen ID.3“ pasieks nuo 2023 m. ketvirto ketvirčio.


„Naujasis „Volkswagen ID.3“ įkūnija mūsų dėmesį kokybei, dizainui ir tvarumui. Jo dizainas tapo brandesnis, salone naudojamos medžiagos – kokybiškesnės“, – sako „Volkswagen“ valdybos narė pardavimams, rinkodarai ir popardaviminėms paslaugoms Imelda Labbe. Kurdama naująją modelio versiją, komanda atsižvelgė ir į klientų pastebėjimus bei patarimus, kurie leido pagerinti automobilį ir papildyti standartinę komplektaciją. „Klientų poreikiai visados buvo mūsų dėmesio centre, todėl atidžiai jų klausomės tam, kad savo automobilius dar geriau pritaikytume pagal jų reikalavimus“, – sako I. Labbe.

Naujajame „Volkswagen ID.3“ bus įdiegta naujausios kartos programinė įranga, kuri užtikrins geresnį sistemos veikimą, o atnaujinimų sulauks nuotoliniu būdu. Be to, nuo šiol į bazinę komplektaciją įtrauktas 12 colių įstrižainės ekranas, išimamas bagažinės dugnas ir centrinė konsolė su dviem gėrimų laikikliais.


Įkrauti bateriją padės ir tokios patogios funkcijos, kaip „Plug & Charge“ bei išmanioji „Electric Vehicle Route Planner“ maršruto planavimo sistema. Į naująjį ID.3 taip pat bus montuojami naujausi vairuotojo asistentai, pavyzdžiui, spiečiaus duomenimis paremtas „Travel Assist“ ir „Park Assist Plus“ su atminties funkcija. 

„Dalis „Volkswagen“ misijos – pasiūlyti naujausias technologijos ir inovacijas visuose savo modeliuose, įskaitant ir tokius kompaktinius hečbekus, kaip ID.3. Kalbant apie vairavimą palengvinančias sistemas, spiečiaus duomenimis paremtas „Travel Assist“ leido mums žengti dar vieną žingsnį autonominio vairavimo link“, – teigė „Volkswagen“ valdybos narys atsakingas už plėtrą Kai Grunitzas.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt