Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-01-08
Naujos kartos “Kia Optima” – pirmoji informacija

Naujos kartos “Kia Optima” – pirmoji informacija

“Kia Motors” paskelbė apie naujos kartos „Optima“ modelio prekybos pradžią savo namų rinkoje – Pietų Korėjoje. Šioje šalyje automobilis parduodamas K5 pavadinimu. Kike vėliau šiais metais naujos kartos „Optima“ bus pradėta prekiauti ir kitose rinkose visame pasaulyje, tarp jų ir Lietuvoje. Automobilis pasižymi nauja inovatyvia išvaizda ir tuo pat metu sufleruoja, kur link išvaizdos prasme suka visas „Kia“ naujų modelių dizainas. 

Naujasis automobilis atrodo sportiškai ir moderniai. Automobilio priekyje charakteringos „tigro nosies formos“ radiatoriaus aušinimo grotelės šiek tiek evoliucionavo. Nors iš esmės forma nepasikeitė, bet dabar jos atrodo šviežiau ir moderniau, o priekiniai žibintai organiškiau įsikomponuoja į bendrą automobilio stilių. Radiatoriaus grotelių tekstūra, anot gamintojų, primena ryklio odą.

 
Automobilio profilis dabar atrodys sportiškesnis ir raumeningesnis, siekiant pabrėžti sportišką automobilio prigimtį. Naujos kartos automobilio durelių stiklas neturės rėmelio, todėl jis atrodys elegantiškesnis. 
 
Naujos kartos automobilis yra ilgesnis ir platesnis už savo pirmtaką. Jo ilgis padidėjo 5, o plotis 2,5 cm (ilgis ir plotis gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo rinkos). Padidėjo ir ratų bazė – dabar ji yra net 2850 mm. Tuo pat metu automobilio aukštis sumažėjo 2 cm – iki 1445 mm, todėl automobilis atrodo itin veržlus ir dinamiškas.
Pirkėjai automobilį galės rinktis su nuo 16 iki 19 colių dydžio ratais.
 
Tikslios techninės Europai skirto „Optima“ modelio charakteristikos kol kas neskelbiamos.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt