Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-08-18
Netrukus į „Hondos“ salonus atkeliaus neįprastas „cvekas“

Netrukus į „Hondos“ salonus atkeliaus neįprastas „cvekas“
Japonai praėjusią savaitę visiems parodė, kaip atrodys 2017-ųjų „Honda Civic“ hečbekas. Tiesa, kol kas pirmiausia jis bus siūlomas Jungtinių Amerikos Valstijų pirkėjams ir tik vėliau pasieks „Honda“ salonus Europoje.

Didžiojoje Britanijoje pagaminti automobiliai Šiaurės Ameriką turėtų pasiekti jau neužilgo. Tai bus pirmasis atvejis, kuomet penkių durų hečbekas pasieks Europą, Japoniją ir Jungtines Valstijas. Spėjama, kad tokį sprendimą „Honda“ vadovai priėmė atsižvelgdami į konkurentus.

Jungtinėse Valstijose penkių durų hečbekas bus parduodamos vien tik su 1,5 litro keturių cilindrų benzininiu motoru, generuojančiu 180 arklio galių. Tuo metu Europai skirti variantai turės platesnį variklių diapazoną: 1 litro, 1,4 bei 1,5 litro benzinines jėgaines.


Ateityje turėtų pasirodyti ir sportiškoji „Typer R“ versija, turinti 2 litrų turbo kompresoriumi aprūpintą variklį, generuojantį 306 arklio galias.

Oficialios „Honda Civic“ premjeros turėtume sulaukti jau šių metų rudenį vyksiančioje Paryžiaus automobilių parodoje, o prekyba turėtų prasidėti kitų metų pradžioje.
 
 
Daugiau apie Honda Civic, 2016 - 2022
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt