Markės
655 iš 1845
Honda Civic (FC/FK) 2016 - 2022
Honda Civic, (FC/FK) 2016 - 2022TOP 10
512Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.46% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)Viso įvertinimų: 12
6% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)8% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)1% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
Ar rekomenduojuTaip 83% Ne 17%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
PRIVALUMAI
  • Didelė bagažinė
  • Puikūs benzininiai varikliai
  • Komfortiškas ir smagus kelyje
TRŪKUMAI
  • Mažas dyzelinių variklių pasirinkimas
  • Išorės dizainas ne kiekvieno skoniui
  • Mažoka erdvės ant galinių sėdynių
"Neleiskite, kad "racing" Civic įvaizdis jus apgautų - tai patogus, praktiškas šeimos automobilis"
Honda Civic svarba yra akivaizdi - tai kertinis kompanijos automobilis nuo 1972 metų. Ir štai pirkėjams pristatytas jau dešimtos kartos Civic modelis. Kompanija teigia, kad šio automobilio sukūrimo projektas yra pats didžiausias kada nors vykdytas kompanijos: buvo suprojektuotas naujas eksterjeras, nauja struktūra, du nauji varikliai, nauja galinė pakaba ir visiškai naujo stiliaus salonas. Jūs tikrai nesumaišysite jo su senuoju modeliu. Automobilis ūgtelėjo į plotį ir net 13 cm į ilgį. Sedano versija šįkart yra gerokai panašesnė į hečbeką. Honda Civic tapo kampuotesnis, agresyvesnis ir dinamiškesnis. Tačiau negalime nepastebėti, kad pats dizainas yra nevientisas, nesuderintas ir perkrautas detalėmis. Vien ko vertos “grotelės” galiniame bamperyje, kurios neatlieka jokios funkcijos bei atrodo itin nesolidžiai, šoninių langų linija yra beformė ir nedera prie griežtų kėbulo linijų, didelės oro angos priekiniame bamperyje irgi atrodo tiesiog per daug agresyviai, priekinėje dalyje linijų gausa neleidžia suvokti kokia gi yra pagrindinė Civic stiliaus idėja. Galima būtų įvardinti taip: idėja ir yra neturėti jokios idėjos. Panašu, kad toks dizaino sprendimas yra rizikingas žingsnis. Kitas rizikingas žingsnis – yra interjero stilius, kuris skirtingai nei išorė yra pabrėžtinai konservatyvus. Praėjusios kartos Honda Civic buvo liaupsinami už drąsius ir pasiteisinusius dizaino sprendimus interjere, o štai jubiliejiniam dešimtos kartos Honda Civic buvo parinktas konservatyvus kelias. Viduje keleiviai sėdi 35 mm žemiau, kadangi naujojo hečbeko stogo linija eina žemiau. Dėl šios priežasties kuro bakas buvo atitrauktas link galo dėl ko galinės sėdynės nesusilanksto taip patogiai kaip buvo prieš tai gaminamame hečbeke. Tiesa, variklių pasirinkimas nuteikia džiugiai – bazinis naujoko variklis yra 3 cilindrų turbo motoras su 129 AG, galingoji versija yra 4 cilindrų turbo jėgainė išvystanti 182 AG. Sukimo momentas atitinkamai 200 ir 240 Nm. Civic gaminamas ir su dyzeline jėgaine ir žinoma visų taip laukiama Honda Civic Type-R versija. Pas visas versijas vairo mechanizmas veikia greitai ir tiksliai, nors jaučiamas pojūčio trūkumas su kelio danga. Automobilio posvyris posūkiuose yra labai nedidelis, Civic puikiai laikosi užduotos trajektorijos. Tad sportiškas valdymo sąvybes automobilis išsaugojo.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
Automobilis plačiai naudojamas įvairių šalių žiedinėse ir ralio varžybose:Pirmos kartos Honda Civic buvo pradėtas gaminti dar 70-aisiais metais:

VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
         
Atsiliepimų: 12
2022-07-24
Honda Type R
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kokybiškas interjeras, nuostabus valdymas ir galia, daug vietos bagažinėje.
Viduje nesitikėkite pernelyg aukštos kokybės
Automobilis važiuoja taip pat gerai, kaip ir rašoma atsiliepimuose :) Nuostabi galia ir sukibimas, puikus valdymas, geriausias iš tokios klasės automobilių pavarų perjungimas. Daug vietos viduje, puiki bagažinės erdvė kuri daug didesnė nei pas kitus galingus hečbekus. Priekinės sėdynės yra labai patogios ir tikrai daug vietos gale. Civic gerai važiuoja komforto režimu, sportinis režimas irgi tinka normaliam vairavimui. Nepaprastai geras matomumas, net nepaisant galinio spoilerio. Apple CarPlay veikia gerai, daugialypė terpė yra gera, gerai kad ji turi garsumo valdymą. Kuro ekonomija apie 7,8 L/100 km. Dėl atitinkamos galios, manau tikrai geras rodiklis. Vairavimo padėtis puiki. Riboto slydimo diferencialas leidžia sportiškai įvažiuoti į posūkius, stabdžiai yra labai geri. Dabartinės Continental padangos yra labai geros, bet jos amžinai nebus tokios geros. Prieš pirkdamas TypeR, išbandžiau VW GTi ir Golf R. Iš ikrųjų R Golfas yra labai geras, bet brangesnis, bei reikia stogo bagažinės jei turite vaikų. Ilgai lauksite savo Golfo jei norite savo spalvos. Be to man patinka išskirtinė CIvic išvaizda – kaip transformeris kaip sakė draugų sūnus :) Turėjau daug sportiškų automobilių, bet praktiškumo, galios ir vertės išlaikymo požiūriu tai geriausias mano turėtas automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
2022-06-21
1.5 Civic benzas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizdus, ganėtinai patogus ir labai talpus
Silpna ir nemaloni greičių dėžė, daug srebia, maža trauka.
Gal dizainas ir ne kiekvienam, bet automobilis man patiko. Patogios sėdynės, graži dash'o kompozicija, geresnis nei Golfo surinkimas. Buvo smagu važinėtis kol nepasipylė bėdos su greičiu dėže. Dėkui Dievui tebeturėjome garantiją - antraip sunku pateisinti ganėtinai reto ir nepaprastai surinkto automobilio taisymo kainą. Buvo kiek bėdų su jau aprašytu kondicionieriumi bei kelios multimedijos problemytės. Bet vėl gi, nebuvo to, ką dealeris nesutvarkytų. Detalės ne iš pigiųjų, jei bus problemų. Eksploatacija ir kasmetiniai vizitai neišsiskyria nuo kitų auto. Nuvertėjimas jaučiamas - ne toyota. Patarčiau šį auto tik jei dar būtų galimybė įsigyti jį naują. Nes kaip naudoto tikrai negaliu patarti.
Pilnas atsiliepimas...
2022-04-20
Honda Civic VTEC
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Interjeras erdvus ir patogus. Galia tikrai labai gera ir gana ekonomiškas variklis
Bagažinė yra šiek tiek maža
Nusprendžiau parduoti savo 7 metų senumo BMW 320i. Mano kelionės į darbą ir atgal tapo daug ilgesnė, tad degalų sąnaudos tapo gerokai svarbesnis dalykas, be to atėjo laikas naujam automobiliui, kuris būtų maksimaliai patikimas ir kartu praktiškas. Praleidau keletą mėnesių tyrinėdamas ir išbandydamas įvairius automobilius tokius kaip Mercedes A serija ir Volvo V40 su T4 varikliu. Tačiau juos vairuoti nebuvo labai smagu, o ir šiaip nesijautė tokie patrauklūs ar įdomūs kaip mano senasis BMW. Žodžiu pradėjau ieškoti nežiūrėdamas į konkrečią markę ar modelį. Peržiūrėjęs internete radau daugybę atsiliepimų, kurie labai teigiamai įvertino Civicą. Ir nors tai žinoma ne BMW, tačiau nusprendžiau nuvažiuoti ir išbandyti naujajį Civic. Užvedus automobilį buvau nustebęs skaitmeninio prietaisų skydelio grafika – atrodo tikrai kietai. Kelyje vėlgi buvau nustebęs koks Civic yra panašus į mano seną BMW. Sklandus vairo mechanizmo veikimas, pakaba, greitas pagreitis ir aiškus aštrus valdymas mane nustebino. Dėl stiliaus... būkime atviri, spoileris, dviguba išmetimo sistema atrodo labai prastai. Daugelis draugų tam pritaria. Degalų sąnaudos yra geros, turiu spausti šiek tiek mažiau, tačiau įvažiuojant į greitkelį visada suvilioja paspausti akseleratorių ir išgirsti visai neprastą variklio garsą prie 4000 apsukų. Neigiamas dalykas yra tai, kad bagažinė yra šiek tiek per maža, o tai yra didžiulis minusas hečbekui. Į bagažinę vaikiško vežimėlio nepatalpinsite. Kitas nuviliantis dalykas yra prasta interjero plastiko kokybė. Ji jaučiasi labai prasta palyginti su Audi A3 ar VW Golf ar Mercedes A klasės interjero kokybe. Be šių neigiamų aspektų, tikrai labai rekomenduoju šį automobilį. Nors važinėju tik 8 mėnesius.
Pilnas atsiliepimas...
2022-01-10
Honda civic hatchback 1,5 182 AG CVT sport plus 2020
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gausi įranga, geras kainos ir kokybės santykis. Patogus, malonus vairuoti. Labai talpi bagažinė.
Kartais blogai veikia automatinis tolimų šviesosų perjungimas.
Honda civic hatchback 1,5 CVT sport plus 2020
Pilnas atsiliepimas...
2021-12-15
182 AG VTEC ir turbo
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Galingas, puiki pavarų dėžė, stbilus, gerai valdomas
Interjeras neįpatingas
Pirmas dalykas, kurį pastebite atsisėdę - yra nuostabi vairavimo padėtis, labai žema, o pagrindiniai valdikliai taip ir limpa prie pirštų. Vienintelis mažas nepatogumas yra per platus tarpas tarp stabdžių pedalo ir akseleratoriaus pedalo. Važiavimo kokybė yra gera – prie mažo greičio pakaba gali būti kiek kietoka jums, ypač važiuojant per kalnelius ar per žvyrkelį, tačiau esant dideliam greičiui Civic parodo koks yra stabilus ir koncentruotas. Šiame automobilyje sumontuoti prisitaikantys amortizatoriai. Valdymas yra staigus, tikslus ir užtikrintas. Mane tikrai nustebino kokie geri standartiniai stabdžiai. Automobilis naudoja galinius stabdžius daug efektyviau ir intensyviau nei pastarieji mano turėti automobiliai. Manau, kad tai padeda gerokai efektyviau stabdyti automobilį ir man tikrai patinka ši hondos savybė. Pavarų dėžė yra puik, ją irgi verta paminėti. Na, ir ne tokie geri įspūdžiai. Informacinė sistema jau yra pasenusi. Taip, ji veikia, tačiau yra lėta ir turi labai negražią grafiką. Vidaus apdailos kokybė yra gera, bet nieko ypatingo. Didžiausias trūkumas vairuojant šį automobilį, ypač dideliu greičiu yra aukšti sūkiai ir stipriai girdimas variklio garsas.
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-19
Honda 129 AG turbo variklis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Stabilus, patikimas ir gana galingas
Keletas smulkių minėtų trūkumų
Turėjau Ford automobilius pastaruosius 30 metų, todėl nusprendžiau, kad atėjo laikas pakeisti markę. Buvau šiek tiek skeptiškas pirkdamas su CVT pavarų dėže, žinodamas kokia yra bloga CVT reputacija. Tačiau vairuodama naują automobilį vos porą mėnesių supratau, kad automobilis puikus. Galia yra pakankama, o stabilumas yra tiesiog neprilygstamas. Tačiau yra keletas erzinančių smulkmenų – trūksta šildomo priekinio stiklo, taip pat nedidelis nepatogumas yra prietaisų išdėstymas. Mano paskutinis turėtas 2009 metų Focus buvo tikrai patogesnis šia prasme – galima buvo vienu žvilgsniu nuskaityti visus rodmenis. Su Civic turite žvalgytis iš vienos pusės į kitą. Žinau, kad tai tik pripratimo dalykas, bet vistiek. Kitų trūkumų kol kas nepastebėjau, todėl tikrai rekomenduočiau šį automobilį bet kuriam potencialiam pirkėjui.
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-10
2019 metų Honda Civic 1.5 benzinas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Puiki
Žema
Renkantis automobilį, bandžiau Toyotą CRH ir Corrolą (bet jos buvo per kietos ir trūko manevringumo) ir Hondą Civic. Po bandomojo pravažiavimo net nekilo minčių, kad rinksiuosi kokią kitą mašiną, o tik Hondą Civic. Nerealiai manevringa mašinytė, lengvai valdoma, pakaba lengva - tiesiog malonumas su ja važiuoti. Manau, kad automobilis turi teikti malonumą vairuojant, visa kita tik detalės. Perkant padariau antikorozinį. Mašinytė turi labai talpią bagažinę, kas yra labai patogu važiuojant į keliones. Honda Civic vienintelis minusas - jos priekio žemumas, nes užpakalis pakankamai iškeltas. Todėl reikia gerai susireguliuoti sėdynių aukštį ar ką nors pasidėti ant jų vairuojant. Degalų sąnaudos - mišriai vairuojant 6.8 litro. Kaip tokio galingumo automobiliui (182 AG), tai labai normalios sąnaudos. Dėl audio - labai maloniai klausau muzikos važiuojant, kokybė pakankamai gera. Žinoma, labai garsiai paleidus muziką, ji atsimusa į saloną ir plasmases, bet viskas proto ribose :) Vietos viduje nemažai, labai talpi.
Pilnas atsiliepimas...
2020-02-10
Honda Civic 2017 1.6
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Visa mašina yra pliusas
Brangokas
Smagus ir komfortiškas Hečbekas be jokių ydų. Pirkau 2018m. Rida buvo 6,000km, o dabar 38,210 km. Problemų nėra.
Pilnas atsiliepimas...
2020-01-11
Beveik tobulas miesto automobilis (Honda Civic Elegance 1.0L AT)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
1)Gera dinamika kaip su 1L varikliu. 2)Dinamiškas valdymas. 3)Kokybiškos surinkimas.
1)Automatinės tolimos šviesos modelyje su halogenais - įsijungia kada nori, tad tenka apšvietimą reguliuoti ranka. 2)Muzikos kokybė labai vidutiniška, trūksta žemų dažnių, stipriai pagarsinus "barška" plasmasės. 3)Didelės sąnaudos kaip 1L varikliui.
O kodėl tik "beveik"? Nes turi tam tikrų vietų, kurios nedžiugina, tačiau pripratus, galima gyventi. Turiu šį automobilį jau pusantrų metų, pirkau naują iš salono. Prieš tai atlikau labai išsamų tyrimą beieškant labiausiai mano lūkesčius atitinkančio automobilio, kurio kainos ir kokybės santykis būtų kuo geresnis. Rinkausi vidutinio segmento modelį: tarp VW Golf, Toyota CHR, Opel Astra, Seat Leon, Skoda Octavia ir t.t. Ir jau buvau išsirinkęs VW Golf MK7.5, nes visiškai atitiko mano keliamus reikalavimus, nebent kainos prasme nevisai džiugino. Tačiau dėl tuometinių VW koncerno problemų, buvo atšaukta daug automobilių ir norimos komplektacijos modelis būtų buvęs mano "rankose" tik po 3-4 mėnesių. Na, o kadangi tiek laiko laukti aš negalėjau, nutariau išmėginti laimę su Honda Civic. Lygiai prieš metus nuo pirkimo buvau šio modelio pristatyme (2017 m.) ir bandomasis važiavimas su 1.5L varikliu paliko neišdildomą įspūdį.. Tas pats įspūdis išliko visus metus. Net ir su 1.0L modifikacija, nes jau po kelių nuvažiuotų kilometrų bandymo metu, supratau, kad tai yra mano automobilis. Kainos skirtumas tarp 1.0L ir 1.5L modifikacijų siekė apie 3 tūks. EUR. Sąnaudos: Visur skelbiami parodymai, kad su 1 litro Civic mieste tesudeginsite 5 litrus benzino yra melas. Taip, mano koja sunki, tačiau net ir stengiantis važiuoti "senuko" režimu, mieste niekaip netelpu į 7 litrus. Geriausia, kas buvo pasiekta mieste - 8l/100km. Tačiau bendros sąnaudos mieste yra tarp 9 - 10 l/100km. Atitinkamai žiemos metu mieste +1 litras. Tikrai nepasakyčiau, kad ekonomiškas variklis. Bet kita situacija yra su važiavimu užmiestyje. Važiuojant 100-110km/h sąnaudos svyruoja tarp 5 - 6 l/100km. Tai yra tikrai tikrai neblogai. Važiuojant 130km/h, sąnaudos pakyla iki 6-7 l/100km. Dinamika: Gamintojas deklaruoja įsibegėjimą iki 100km/h per 10.2 - 10.6 s (priklausomai nuo informacijos šaltinio internete). Realybėje pagreitis geresnis: tarp 9 ir 10 s. Mieste dinamikos pilnai užtenka. Sudėtingiau užmiestyje, nes norint kažką aplenki važiuojant dideliu greičiu, saugiausia tą daryti įsijungus S pavarą. Bet jaučiasi galios trūkumas, kuris ko gero 1.5L modelyje tokiose situacijose nesijaustų. Kalbant apie S pavarą, tai ją įsijungus akceleratoriaus pedalas pasidaro itin jautrus, ir visai smagiai galima prasilėkti vingiuotais takeliais naudojant pavarų perjungimo padalas, sumontuotas ant vairo. Valdymas: Šio automobilio manevringumas tikrai pagirtinas, nes valdosi kaip sportinis bolidas. Vairo pasukamumas geresnis nei vidutinis, tad ankštose aikštelėse pavyks nesunkiai išsisukti. Stabdžiai labai geri ir jautrūs. Kita: Automatinis avarinis stabdymas veikia puikiai, kai automobilio kompiuteris apskaičiuoja, jog tikėtina nespėsite sustoti prieš artėjančią kliūtį, tuomet automobilis stoja kaip stulpas ir įsijungia avarinės posūkio lempos. Tačiau ši sistema kartais gali kliūdyti važiuojant kiek agresyviau. Adaptyvi kruizo kontrolė ir linijų palaikymas - įpratus sunku įsivaizduoji ilgas keliones be šių pagalbinių sistemų. Kaip 1 litro tūrio variklio dinamika tikrai pagirtina. O salone esančios medžiagos tikrai aukštesnės klasės, minkšti paviršiai, karbono imitacijos ir panašiai. Visą laiką pilus 95 benziną ir pradėjus pilti 98 - nustebins pagerėjusi ekonomika, vos pastebimai papgerėjusi dinamika ir pailgėjęs nuvažiuojamas atstumas. Pripylus pilną baką rodys 450-500km nuvažiuojamą atstumą, o pilnas bakas po indikatoriaus užsidegimo yra apie 35 - 39 litrai. Verdiktas: Šiaip tikrai komfortiškas ir malonus kasdieną vairuoti automobilis, nepaisant galios trūkumo (bet pats kaltas, reikėjo imti 1.5L modelį, nors kaip 1L važiuoja įspūdingai), erzinančių automatinių tolimųsjų žibintų, kurie įsijungia kuomet nereikia, vidutuniško muzikos grojimo ir baisaus barškėjimo klausant labai garsiai, ir, žinoma, neadekvačiai didelių degalų sąnaudų kaip 1L varikliui. Kol kas buvo porą kartų keisti tepalai ir filtrai pagal garantinį aptarnavimą, ir atliktos dvi bendros patikros, stabdžių sistemos patikra ir valymas. Tepalų keitimas ~80 Eur, tepalų keitimas su filtrų (salono, oro, tepalo) keitimu ~200 Eur, stabdžių sistemos ir bendra patikra ~180 Eur. Nusimato pavarų dėžės tepalo keitimas, kurio kaina sieks ~150 Eur. Aptarnavimas vidutiniškai kas 6 mėnesius su važiavimu per metus po ~18.000km. Apskritai, tai šis automobilis yra beveik idealus su minimaliais trūkumais, už prieinamą kainą. Jis visa galva geresnis nei visi kiti šio segmento konkurentai ir eina koja kojon su Golf 7.5, tačiau yra žymiai įdomesnis ir smagesnis. Perkančiajam linkiu pirmiausia pačiam išbandyti, nes vien iš apžvalgų spresti negalima.
Pilnas atsiliepimas...
2018-08-24
LX 4dr Sedan (2.0L 4cyl 6M)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas
Labai dažnai genda kondicionierius ir kiti dalykai, prastai surinktas automobilis
Pirmą kartą gyvenime nusipirkau visiškai naują 2017 Civic su 8 Km rida ir nuo pat pradžių buvau patenkintas juo, nors šie automobiliai yra šiek tiek pernelyg dideli. Per 3 savaites nuvažiavau apie 1800 kilometrų, tada pamečiau kondicionieriaus vamzdelį ir dar kažkokią kondyškės dalį iš apačios. Bet šeip ne taip sutvarkė man tą gedimą, kaip garantinį. Po mėnesio galinis salono kilimas atsilaisvino nuo rėmo. Po 13 mėnesių pravažiavus 70 000 kilometrų sugedo kondicionierius, o kaip tik buvo vasara. Garantinis remontas užtruko 2 mėnesius. Mano pirmojo visiškai naujo "Honda" pirma patirtis buvo visiškai neigiama patirtis, todėl niekuomet nepirksiu jokio naujo automobilio iš HONDA salono. Vienintelis įspūdingas įspūdis apie 2017 m. "Civic" - labai didelis ekonomiškumas, o visą kita yra galvos skausmas.
Pilnas atsiliepimas...
 
12
Honda modelių gama
Klasė 1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji
12345678901234567890123456789012
  Maži    e
  Kompaktiniai CivicCivicCivicCivicCivicCivicCivicCivic
  Insight Insight
  Vidutiniai AccordAccordAccordAccordAccord Accord
  Reprezentaciniai LegendLegendLegend  
  Kupė CRXDel Sol  CR-Z  
PreludePreludePrelude   
 IntegraIntegraCivic  
  Roadsteriai  S2000  
  Mini krosoveriai  HR-V  HR-VHR-V
  Krosoveriai  CR-VCR-VCR-VCR-VCR-V
  Element  
  PilotPilot
  Dideli krosoveriai   Crosstour  
  Pikapai   Ridgeline  
  Mini vienatūriai   JazzJazzJazzJazz
  Vienatūriai  StreamStream  
  FR-V  
  Dideli vienatūriai  OdysseyOdysseyOdysseyOdysseyOdyssey
  Sportiniai NSX  NSX
  12345678901234567890123456789012
1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji2020 - ieji

VIDEO

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt