Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-06-03
Oro taksi Lilium atliktas pirmas rimtas skrydis

Oro taksi Lilium atliktas pirmas rimtas skrydis
Apie Lilium projektą sužinojome 2016 metais. Tada jis pasireiškė kaip ambicingas aviastartuolis, ketinantis sukurti penkiavietį oro taksi.
 
Vokietijos kompanija Lilium – Europos kosmoso agentūros „produktas“, specialiai sukurtas miestų automobilių spūsčių problemai spręsti. Projekto tikslas – skraidančio elektrotaksi sukūrimas, kurią galima išsikviesti išmaniojo telefono programėle.
 
Kompanijos Lilium suprojektuotas aparatas Jet iš nedelių aikštelių gali pakilti, naudodamas 36 elektrinius variklius. Lilium Jet baterijų talpos pakanka vienu įkrovimu nuskrieti 300 kilometrų.
 
2017 metų balandį įvyko pirmasis dviviečio prototipo pakilimas ir perėjimas iš kabėjimo vienoje vietoje į horizontalų skrydį. Tolesniam tobulinimui reikėjo dar 90 milijonų dolerių ir gegužės pradžioje įvyko penkiavietės versijos demonstracija.
 
Lilium kompanijos vadovai tikisi, oro taksi užkariauti pasaulį iki 2025 m., o vieno skrydžio kaina bus panaši į kelionės paprastu taksi.

VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt