Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-30
Paaiškėjo, ar „Volkswagen“ ryšis „I.D. Buggy“ gamybai

Paaiškėjo, ar „Volkswagen“ ryšis „I.D. Buggy“ gamybai

2019-ųjų Ženevos automobilių parodoje „Volkswagen“ pristatė „I.D. Buggy“ - pagal senų bagių stilių sukurtą elektromobilio koncepciją. Ir tuomet „Volkswagen“ sakė, kad galvoja apie šio automobilio gamybą.
 
„Volkswagen I.D. Buggy“, žinoma, įkvėpimo sėmėsi iš senųjų bagių, gamintų vabalų pagrindu. Tai yra labai atviras, lengvo dizaino automobilis, kuris būtų skirtas entuziastams. Ir tąkart Ženevoje jis sulaukė daug dėmesio. Nors žurnalistai kartojo, kad „I.D. Buggy“ greičiausiai nebus gaminamas, „Volkswagen“ pateikė staigmeną - buvo paskelbta, kad „I.D. Buggy“ gamyba yra svarstoma.
 
„I.D. Buggy“ būtų varomas visais keturiais ratais ir galėtų pasigirti 149 kW galia bei 349 Nm sukimo momentu. 62 kWh baterijos išteklių pakaktų maždaug 249 km, tačiau tai nėra praktiškas automobilis, todėl ši kategorija nėra tokia jau svarbi. Tai būtų automobilis entuziastams, aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.
 
Aišku, kad „I.D. Buggy“ būtų brangus žaislas, tačiau pasauliui taip reikia įdomių automobilių! Vis daugiau įdomių automobilių yra atsisakoma ir jie vis dažniau keičiami nuobodžiomis vienodomis visureigiais apsimetančiomis dėžėmis.  Tačiau „I.D. Buggy“ nelemta tapti realybe. 
 
 
„I.D. Buggy“ ir originalus bagis.
©Gamintojo nuotrauka

„Volkswagen“ neturi paisyti entuziastų norų, nes tai yra verslas, o didelių „I.D. Buggy“ pardavimų tiesiog neįmanoma tikėtis. Kaip galima skirti gamybinius pajėgumus entuziastų projektui, kai žymiai daugiau uždirbtum pardavinėdamas iškeltą hečbeką? Tačiau tai nereiškia, kad nebuvo stengiamasi. „I.D. Buggy“ turėjo būti gaminamas su kita vokiečių kompanija „e.Go Mobile“, tačiau ši bankrutavo.
 
„Volkswagen“ taip greitai nepasidavė ir ketino kurti kitokį entuziastams skirtą automobilį „Ruggdzz“ - tai būtų buvęs uždaras visureigis, vis tiek turintis ryškų charakterį. Buvo  manoma, kad šis automobilis pasirodys 2023 metais, tačiau dabar „Volkswagen“ vadovai patvirtino, kad „Ruggdzz“ ir „I.D. Buggy“ keliauja į stalčių - praktiškumas stiprėjant konkurencijai nugalėjo ir šįkart.
 
Tiesa, ne viskas taip blogai. Jei norite įdomaus „Volkswagen“ po poros metų galėsite įsigyti „I.D. Buzz“ - senųjų mikroautobusų įkvėptą elektrinį vienatūrį. Originalus „Transporter“ kadaise patiko hipiams, o „I.D. Buzz“ patiks... hipsteriams? Na, jei nebus atšauktas.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt