Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2020-12-30
„Passat“ daugiau nebus? „Volkswagen“ jau dirba prie naujojo „ID Vizzion“ sedano

„Passat“ daugiau nebus? „Volkswagen“ jau dirba prie naujojo „ID Vizzion“ sedano
 
Po „ID.3“ hečbeko, „ID.4“ krosoverio ir būsimo „ID.5“ kupė krosoverio „Volkswagen“ dabar kuria savo „ID Vizzion“ koncepcinio sedano versiją, siekdamas, kad elektra varoma transporto priemonė būtų parduodama 2023 m. Gamintojas ją vysto kodiniu pavadinimu „Aero-B“, rašo „Automotive News Europe“.
 
„Volkswagen“ inžinieriai siekia, kad gamybinė „ID Vizzion“ versija naudotų 84 kWh akumuliatorių, kad WLTP bandymo metu būtų galima pasiūlyti įspūdingą 700 kilometrų nuvažiuojamą atstumą.
 
Be to, 200 kW įkrovimas leistų transporto priemonei per 10 minučių įveikti 230 kilometrų atstumą.
 
„Volkswagen“ ketina pasiūlyti galiniais ir visais varomais ratais elektrinį sedaną. Pasak „Automotive News Europe“, su visais varomais ratais automobilis galėtų pasiekti 100 km/h greitį per 5,6 sekundės. Galinės pavaros versija padidintų laiką iki 8,5 sekundės. 
 
Komanda daug dėmesio skiria kėbulo formavimui, kad būtų užtikrintas maksimalus aerodinaminis efektyvumas. Taigi, tikitės mažo pasipriešinimo koeficiento ir minimalaus priekinio skerspjūvio ploto.
 
„Vizzion“ koncepcija debiutavo 2018 m. Ženevos automobilių parodoje. Tuo metu „Volkswagen“ pristatė 111 kWh baterijų paketą, siūlantį 665 kilometrų nuovažiuojamą atstumą. Dėl efektyviai išnaudotos erdvės buvo didelis salonas su keturiomis sėdimomis vietomis. 2019 m. įmonė parodė „ID Space Vizzion“ universalo koncepciją, kuri iš esmės buvo tokia pati, išskyrus išplėstą stogą.
 
Pasak „Automotive News Europe“, „Volkswagen“ ketina su ID.6 galų gale pakeisti „Passat“ ir „Arteon“ savo Europos serijoje. „Passat“ universalas ten liktų prieinamas, tačiau pirkėjai, kurie pirmenybę teiktų elektromobiliams, galėtų gauti „ID Space Vizzion“ gamybinę versiją.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt