Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2019-02-28
Paviešintame vaizdo įraše „Toyota“ ne tik reklamuoja savo hibridą, bet ir tyčiojasi iš elektromobil

Paviešintame vaizdo  įraše „Toyota“ ne tik reklamuoja savo hibridą, bet ir tyčiojasi iš elektromobil

„Toyota“ jau tampa viena iš kompanijų, kuri ne itin pozityviai nusiteikusi elektromobilių atžvilgiu ir naujausiame savojo „Corolla“ hibrido filmuke, tai pademonstravo ganėtinai aštriai.
Visai neseniai Japonijos automobilių gamintojas pranešė, kad visiškai nesibaimina „Tesla“ lyderystės elektromobilių sektoriuje ir visi kompanijos automobilių modeliai bus „elektrifikuoti“ iki 2025-ųjų metų.

Kitaip tariant, pagrindinis kompanijos dėmesys bus skiriamas hibridiniams automobiliams. Tačiau „Toyota“ neapsiribojo tik šiuo pareiškimu.

Dabar kompanija išplatino naujausią reklaminį vaizdo filmuką, kuriame pristato naująjį hibridinį „Corolla“ automobilį, ir kai kurie jį jau vadina propaganda, nukreipta prieš visas elektrines transporto priemones.Be to, kad pasijuokiama iš elektrinių transporto priemonių, keista yra ir tai, kad vaizdo įrašo pabaigoje apie šį hibridinį automobilį pasakomas ir toks teiginys - „self charging“ (savarankiškas įkrovimas).

Žinoma, hibridinis automobilis yra kur kas geresnis pasirinkimas už vidaus degimo variklį turintį automobilį, tačiau juk jis vis tiek yra 100 proc. varomas iškastiniu kuru.

Tad tas „savarankiško įkrovimo“ teiginys greičiau reiškia „savarankišką degalų papildymą“, o tiksliau – iškastinio kuro deginimą ir energijos tiekimą automobilyje esančiam elektros varikliui.

Akivizdu, jog tai tėra marketinginiai žaidimai ir kompanijos noras parduoti savo hibridinius automobilius. Visgi, nors „Toyota“ kompanijos teiginiuose, kad reikėtų pirmiau pereiti prie hibridų, o paskui elektromobilių, galima įžvelgti diskutuotino racionalumo, tačiau toks marketinginis kompanijos elgesys labiau primena senųjų kompanijų elgesį, kuriuo siekiama „dezinformuoti“ visuomenę.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2500 skelbimų, virš 7500 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1800 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt