Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-10-26
Pigus ir paprastas būdas, kaip pačiam pasigaminti puikiai veikiantį riedį

Pigus ir paprastas būdas, kaip pačiam pasigaminti puikiai veikiantį riedį
 Jei retkarčiais mėgstate šį tą susimeistrauti patys, šis paprastas projektas galėtų tapti gera paskata kitą laisvą dieną turiningai praleisti garaže.
 
„YouTube“ svetainėje savo darbus nuolat talpinantis Navinas Khambhala neseniai įkėlė vaizdo įrašą, kuriame parodo, kaip pačiam pasigaminti riedį arba tiksliau – balansavimo lentą.
 
Šauniausia, kad šį riedį sudaro vos kelios detalės, kurias gauti yra labai lengva. Pagrindinė struktūra yra pagaminta iš medienos, prie jos tvirtinasi du atskirai įjungiami elektriniai varikliai, kuriuos maitina dvi baterijos. Jas Navinas „pasiskolino“ iš nešiojamų kompiuterių. Taip pat prireiks ratukų, jungiklio ir šiek tiek tvirtinančių medžiagų.
 
Navino demonstruojamas įrenginys veikia išties gerai. Prie to prisidėjo ir savarankiško balansavimo mechanizmas. Tai yra papildomi ratukai, kurie užtikrina, jog būtų išlaikytas balansas ir vairuotojas nenukristų nuo lentos.
Nors tai tikrai nėra paties elegantiškiausio dizaino pavyzdys, tačiau už jo detales sumokėsite tik apie 100 dolerių (priklausomai nuo variklių ir baterijų tipo). Gera kaina,
jei turėsime omenyje, kiek kainuoja tokie prietaisai parduotuvėse.
 
Ir vis dėlto, jei galutinai nuspręsite tai pasigaminti namuose, įsitikinkite, jog elektros varikliai yra tinkamai prijungti prie baterijų, o jūs ėmėtės visų reikiamų priemonių savo bei aplinkinių saugumui užtikrinti.
 
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 2800 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1840 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt