Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2016-07-15
Povandeninis greitasis traukinys Indijoje

Povandeninis greitasis traukinys Indijoje
Indija pradeda plėtoti pirmąjį greitųjų traukinių projektą, kuris drieksis tarp Mumbajaus ir Ahmedabado miestų. Atrodo, nieko čia ypatingo, jei nepaminėsime fakto, kad dalis šios linijos veiks visiškai po vandeniu.
 
Visas geležinkelio ruožas drieksis 508 kilometrus, o iš jų 21 km ruožas veiks visiškai po vandeniu. Nuo šiol kelionė tarp dviejų miestų užtruks tik 2 valandas, traukiniui važiuojant 320 kilometrų per valandą greičiu. Tokia kelionė paprastu geležinkeliu trunka apie 7 valandas.
 
Japonijos premjeras Shinzo Abe, kuris šalį aplankė gruodį, planuoja investuoti 12 milijardų JAV dolerių į bendrosios Indijos infrastruktūros plėtrą. Paskolos

iš Japonijos yra tai, kas daro šį projektą įmanomu. Tekančios saulės šalis Indijai planuoja taikyti vos 0,1 proc. palūkanų normą ateinančius 50 metų.
 
Paskolos terminas galutinai nebuvo nustatytas, tačiau tikimasi, kad iki metų pabaigos projektas bus pilnai paruoštas ir statybos prasidės jau 2018 metais. Šis transportavimo būdas nėra naujiena pasaulyje, tačiau šalyje, kur gyvena daugiau nei 1,2 milijardo žmonių, jis bus diegiamas pirmą kartą.
 
Ši nauja geležinkelio linija gali visoje šalyje absoliučiai pertvarkyti transporto dinamiką. Ji sutrumpins verslo keliones ir pakeis šalies gyventojų migracijos įpročius bei greitį.
 
O ką manote jūs? Ar ryžtumėtės kelionei greituoju traukiniu po vandeniu? Pasidalinkite nuomone komentaruose.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt